Milujete čaro tuzemských dovoleniek v srdci prírody, ktorú tak dôverne poznáte? Zabudnite na obyčajné hotely alebo dokonca lacné ubytovne a doprajte si tento rok romantiku skutočne so všetkým v náruči našich najkrajších hôr!

Privítajú vás tu hneď štyri drevenice postavené v klasickom štýle z dielne Martina Roubala. Od tých skutočne historických ich na prvý pohľad nespoznáte, pretože verne kopírujú svoje vzory a predlohy z ľudovej architektúry podkrkonošia a zároveň ich vylepšujú a dodávajú im na praktickosti. Ako hostia zvlášť oceníte veľké okná, ktoré prepúšťajú dovnútra dostatok svetla alebo kamennú podmurovku, vďaka ktorej sa vo vnútri nedrží vlhkosť ani v dobách tých najväčších plieskaníc.

 

Prijmite pozvanie do šípkového kráľovstva

Nie, nechceme vás uspať, ale vás pozvať do kúzelnej drevenice s názvom Šípková. Tá patrí medzi jedny z prvých, ktoré sa v lokalite Čierneho Dolu a jeho okolia objavili. Stojí uprostred nádhernej prírody, a pritom z nej nikdy nebudete mať ďaleko k zaujímavým turistickým atrakciám v okolí alebo lyžiarskemu stredisku pre zimné radovánky.

Chalupa Šípková so svojimi červenými oknami vás rada uvíta aj s partiou priateľov alebo širokou rodinou. Ponúka 2x štvorlôžkový apartmán a 1x dvojlôžkový apartmán. Svoj pobyt tu môžete spojiť napríklad s romantickým spaním za vyhriatou pecou, varením na historickom sporáku alebo napríklad grilovaním pod šírym nebom.

 

Všetko pre váš dovolenkový komfort

A aby vám k spokojnosti skutočne nič nechýbalo, nezabudli tu ani na vonkajší bazén alebo detské ihrisko. A to všetko v jedinečných historických kulisách pripomínajúcich skutočné bývanie našich babičiek so všetkým. Nechajte sa okúzliť nádherným dreveným podkrovím, priestrannými posteľami z masívu alebo dobovým nábytkom, ktorý však môžete bez obáv používať. Garantujeme vám, že na túto jedinečnú dovolenku vy ani vaši priatelia len tak nezabudnete!

Súvisiace príspevky