Súčasný trh s elektronikou je pomerne rozmanitý. Pôsobí na ňom celý rad značiek, pričom niektoré sú menej známe, iné naopak viac. Predné postavenie v európskom meradle má rozhodne značka Electrolux, ktorej domovinou je Švédsko. Electrolux je jeden z najväčších a najvýznamnejších výrobcov domácich aj profesionálnych spotrebičov.

Electrolux momentálne pôsobí vo viac ako 150 krajinách sveta a ročné predaje presahujú hranicu 60 miliónov výrobkov. V pestrom produktovom portfóliu švédskeho koncernu nájdete nielen vysávače rôznych druhov, ale aj chladničky, práčky, umývačky, sušičky, sporáky, klimatizácie, čističky vzduchu, rúry, vinotéky a ďalšie malé kuchynské pomocníky.

 

Práčky, ktoré nesklamú

Dokážete si predstaviť každodenné fungovanie bez práčky? Určite nie. Dávno sú preč doby, kedy sa pralo oblečenie v rukách. Automatické práčky sa rýchlo dostali do domácností, pretože uľahčujú a urýchľujú prácu. Hoci sú práčky Electrolux vychvaľované pre ich dlhú životnosť a spoľahlivosť, občas môže nastať situácia, kedy sa jednoducho nejaká súčiastka pokazí. Často sa jedná o čerpadlá, no stačí ich vymeniť, a potom vám práčka slúži ďalej. Nové čerpadlo do práčky Electrolux   našťastie nie je žiadna vysoká investícia, cena sa pohybuje spravidla do dvadsiatich eur. Po výmene čerpadla sa môžete tešiť z toho, že vám práčka poslúži ešte ďalších niekoľko rokov.

 

Kde kúpiť náhradné diely?

Hľadáte na spotrebiče Electrolux náhradné diely? Stačí sa pozrieť do ponuky internetového obchodu teleso.sk, kde nájdete náhradné diely nielen na práčky. V sortimente narazíte napríklad na telesa teplovzdušnej rúry, vypúšťacie čerpadlo do umývačky a podobne. Spokojní budete nielen s ponukou ako takou, ale aj cenami, ktoré nie sú nijako vysoké. Akonáhle sa vám teda spotrebič pokazí, nemusíte ho hneď vyhadzovať na zberný dvor, stačí vymeniť kľúčovú súčiastku, ktorá za nefunkčnosť môže.

Súvisiace príspevky