V moderných interiéroch sa obývacie izby prepojili s jedálňou a kuchyňou. Kuchyňa už nestojí osamotená a musí preto nielen dobre vypadať, ale dokonalo nadviazať aj na samotnú obývaciu časť. Častou požiadavkou je dnes kuchyňa, jedáleň a obývačka v jednom štýle. Teda z rovnakého materiálu, aby všetko dokonalo ladilo.

 

Luxusnú kuchyňu robia detaily a kvalita

Zladenie materiálov v celej obytnej časti a k tomu jednotná podlaha, dokážu priestor opticky zväčšiť a dať mu luxusný nádych. Dobre navrhnutý nábytok pre kuchyňu aj obývačku dokáže dať každej veci svoje miesto. Čo je dôležitým predpokladom toho, aby sme mali vždy všetko upratané. A vlastne bez práce.

Každý z nás má predstavu, ako by jeho kuchyňa mala vypadať. Niekomu sa páčia moderné, až dizajnové kuchyne, iní z nás preferujú tie vidiecke či provence. Luxusné kuchyne nerobí to, či sú dostatočne minimalistické, alebo naopak honosné. Záleží však na kvalite ich spracovania a na detailoch. Práve na tých sa nevyplatí šetriť a dobré kuchynské štúdio Bratislava venuje návrhu každého detailu vašej kuchyne vždy dostatočnú pozornosť.

 

Kuchyne na mieru z Bratislavy

Kuchynské štúdio Prunus v Bratislave navrhuje kuchyne na mieru moderné, ale aj parádne luxusné. Váhate, či ísť touto cestou, alebo siahnuť po variante kuchyne z Ikea? Je to častá dilema zákazníkov. Avšak rozdiel je zásadný. Zatiaľ čo na sektorovom nábytku sa zub času prejaví veľmi rýchlo, kuchynský nábytok na mieru vydrží. A nielen to. Nemusíte robiť žiadny kompromis. Linka sadne na milimeter presne. Práve rôzne chýbajúce centimetre dokážu byť príčinou neporiadku, nepraktickosti, ale aj nevzhľadných „do do“ riešení, teda „dorob si doma“.

Kuchyňa na mieru dokáže vyriešiť aj rôzne nedostatky priestoru, napríklad odvod pár od digestora umiestnený na nevhodnej strane kuchynského kúta. Nakoniec je tu aj možnosť na mieru si nechať vytvoriť taktiež nábytok do obývacej časti, ktorá tak presne nadviaže na kuchyňu.

 

Aby investícia do kuchyne stála za to

Nová kuchynská linka je obvykle najdrahšou časťou zariadenia nášho bytu. Chceme, aby nám slúžila dlhé roky bez toho, že stratí svoj „lesk“. Preto je dobré nechať si ju navrhnúť a zhotoviť presne na mieru. Len tak budete s výsledkom spokojní. S návrhom aj s realizáciou kuchyne vám pomôže bratislavské interiérové štúdium PRUNUS – kuchyne interiéry.

Súvisiace príspevky