Elegantné kožené lodičky

sep12,2016

Ženy  a lodičky. O tejto téme sa už veľa popísalo. Zdá sa, že ženy spája určitá silná mystická energia, čo sa týka kúpy topánok. Je to niečo, čo mnoho mužov nepochopí. Niečo, čo sa ťažko vysvetľuje. Pri tejto téme si mnohé z nás spomenú na legendárny seriál Sex v meste ( niečo, čo muži opäť nepochopia) , v ktorom hlavná predstaviteľka Carrie trpela posadnutosťou nakupovaním kvalitnej a značkovej obuvi. Výber topánok sa dá považovať za veľmi osobnú  skúsenosť. Svoje obľúbené topánky nosíme často a keď sa v nich cítime dobre a vyzeráme v nich dobre, pôsobí to aj na našu psychiku a pridáva to na našom sebavedomí.  Veď nie je nič lepšie ako mať na sebe kvalitnú, dobre vyzerajúcu a zároveň pohodlnú obuv.

 

Kvalitné kožené lodičky  nikdy nevyjdú z módy

Módny priemysel nám ponúka na výber z mnohých druhov obuvi. Sú trendy, ktoré zažívajú svoje veľké boom a potom zas prejdú do úzadia. Medzi všetky tieto výstupy a vzostupy však nájdeme druh obuvi, ktorý je moderný už po celé desaťročia. Tento model prešiel ťažkou skúškou času a obstál. Viete o čom je reč? Predsa o lodičkách, najlepšie kožených. Aj vy sa pýtate prečo sú také obľúbené a ženy ich stále milujú? Odpoveď je prozaická. Tento druh obuvi je nadčasový a môžete ho skombinovať takmer s hocičím. Či si oblečiete skinny džínsy, elegantné nohavice, kokteilové šaty alebo biznis kostýmček, kombináciou s koženými lodičkami nič nepokazíte. Vždy budete vyzerať skvele. Kúpu kvalitných lodičiek môžete ponímať ako dobrú investíciu.  Ako sme už spomínali, je to prvok, ktorý je v móde stále a predpokladáme, že najbližšie desaťročia z módy určite nevyjde, takže vám tento kúsok nebude zavadzať v šatníku a využijete ho viac ako len jednu sezónu. Koža je zárukou kvality. Kvalitné kožené lodičky vám vydržia roky, ak nie desaťročia v porovnaní s lacnejšími topánkami  vyrobenými zo syntetického materiálu s mizernou konštrukciou.

Na stránke koženetopanky.sk nájdete široký sortiment skutočne kvalitných kožených lodičiek rôznych tvarov , veľkostí a farebných prevedení. Môžete tu nájsť klasické čierne lodičky, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej ženy, béžové, biele a perleťové lodičky. ženy, ktoré obľubujú farbu, určite poteší výber z farieb, ako je červená, modrá, žltá či čierna. Odvážne ženy si tu nájdu tiež svoj kúsok, napríklad lodičky vzoru hadej kože. Výber je široký a každá žena si nájde to svoje.

 

Dolaďte outfit výberom správnych náušníc

Pre posilnenie dobrého dojmu z lodičiek voľte k nim  jednoduché šperky, napríklad náušnice. Žiarivé náušnice Allora Love I sú elegantné, nadčasové a hodia sa k hocijakému outfitu. Modrý krištáľ je obkolesený malými krištálikmi. S týmito náušnicami určite nezostane bez povšimnutia. Či už máte rada výrazné a nápadité kúsky alebo ste zástankyňou klasiky, stránky klenotky.sk vám ponúknu široký výber na každú udalosť, ale aj bežné nosenie.

Krásne náušnice môžu byť veľmi lichotivým šperkom. Rovnako ako kladiete dôraz na výber správnej  kozmetiky a oblečenia, správnymi tvarmi a farbami náušníc môžete vylepšiť svoj vzhľad a môžete odpútať pozornosť od svojich nedostatkov. Vhodnými náušnicami môžete zmäkčiť črty vašej tváre, zvýrazniť farbu vašich vlasov, očí či oblečenia. Nezabúdajte však, že dôležitá je harmónia.

Vďaka vhodným náušniciam môžete dať tú správnu bodku vášmu outfitu.  Či už máte rada jemné a nenápadné šperky alebo rada na seba upútate pozornosť niečím výrazným a extravagantným, na tejto stránke si určite nájde svoj kúsok každá žena. Na výber si tu môžeme vybrať z klasických perlových náušníc, náušníc v tvare srdca alebo jemných krúžkov. Pre ženy s odvahou, ktoré sa neboja nosiť aj výraznejšie kúsky si výrobcovia pripravili nápadité nášunice rôznych tvaroch a veľkostí. Takto neodídete bez povšimnutia zo žiadnej párty.

 

Čo ste o náušniciach možno nevedeli

V dávnych dobách boli náušnice určené prevažne pre ženy. Dnes môžeme náušnice vidieť aj na ušiach silnejšieho pohlavia. Náušnice boli populárne už v starovekej Ázii. Egypťania a Asýrčania používali náušnice ako prvok, ktorý ukazoval, že ich nositeľ patrí do vyššej triedy.

  • Náušnice plnia predovšetkým ozdobnú funkciu, ale ženy určite vedia, že nimi dokážu pekne zakryť svoje nedostatky.
  • Dlhé náušnice opticky predlžujú tvár a krk. Sú vhodné pre ženy s guľatým typom tváre a krátkym krkom.
  • Náušnice s geometrickými tvarmi zjemňujú tvár. Ak je vaša tvár príliš hranatá, môžete ju zmäkčiť tým, že budete nosiť guľaté alebo oválne náušnice.
  • Ak je vaša tvár je dlhá, malé kruhové náušnice sú pre vás to pravé.
  • Veľké náušnice sú skvelé pre tvár s nie príliš výraznými črtami tváre. Tie masívne by mali byť používané bez náhrdelníka.
  • Brunetkám lichotí nosenie náušníc s pestrofarebnými drahokamami, zatiaľ čo blondínkam viac svedčia tie svetlo-farebné.

Súvisiace príspevky