Nechty môžu pôsobiť ako ukazovateľ vášho zdravotného stavu. Človek, ktorý má zlý zdravotný stav alebo trpí hubovými ochoreniami, môže mať žlté, lámavé nechty, zatiaľ čo človek, ktorý má dobrý zdravotný stav, sa môže pýšiť dlhými a silnými nechtami.

Skutočnosť, že zdravé nechty sú znakom zdravého človeka, viedla ľudí k tomu, aby si začali pestovať nechty a venovali im náležitú pozornosť.  Už v minulosti ľudia dbali na výzor svojich nechtov a možno ste nevedeli, že boli symbolom spoločenského postavenia.  Starí Egypťania si maľovali nechty v súlade s ich spoločenskými triedami; bohatí Egypťania si maľovali nechty tmavšou farbou, zatiaľ čo chudobnejší mali svetlejšiu farbu nechtov.

 

Kvalitné laky na nechty vs. tie nekvalitné

Ľudia dnes dbajú na výzor svojich nechtov. Dopyt po lakov na nechty sa v posledných rokoch zvýšil kvôli ich trendu v módnom priemysle. Každá žena, ktorá chce vyzerať dobre a udržiavane, používa laky na nechty, aby jej ruky vyzerali príťažlivejšie a krajšie.

Je  dôležité voliť kvalitné laky na nechty, ktoré sa vám nezačnú po dni šúpať.  Takéto laky na nechty ponúka značka Morgan Taylor.

Lak je vybavený kvalitnou kefou, ktorá uľahčuje maľovanie jednoduchých línii na vaše nechty a aplikácia sa stáva veľmi jednoduchá. Nekvalitné značky majú častokrát kefky, vďaka ktorým je aplikácia hotovou nočnou morou. Línie sú nepravidelné, lak je veľmi ťažké rovnomerne aplikovať a kefka tiež môže púšťať chĺpky, ktoré potom zaschnú na vašom nechte spolu s lakom. Laky od Morgan Taylor majú hladkú a konzistentnú aplikáciu. Pigment nachádzajúci sa v týchto lakoch je trvácny a intenzívny. Priebežne sa zavádzajú nové farby, aby sa uspokojil rýchlo rastúci dopyt ľudí. Nájdete tu farby, ktoré sú posledné roky veľmi moderné, ako sú trblietavé laky s viacerými odtieňmi,  zlatá farba, neónové odtiene, ale nájdete aj klasiku, ktorá neumiera, krvavo červenú farbu, jemné odtiene ružovej a tiež stále obľúbený odtieň ”nude”.

 

Ošetrenie nechtov

Povedzme si pravdu. Lak na nechty jednoducho nestačí. Nechty treba pred nanesením laku ošetriť, aby bol povrch hladký. Zabúdať nesmieme ani na nechtové okolie, najmä kožičku. Našťastie na trhu nájdeme mnoho prípravkov, ktoré sa o naše nechty postarajú. Pred nanesením laku sa vždy uistite, že vaše nechty sú čisté. Odstráňte všetky zvyšky predchádzajúceho laku. Aby lak vydržal dlhšie, je vhodné použiť podkladovú bázu. Potom môžete začať s nanášaním vášho obľúbeného odtieňu.

Zväčšenie pŕs – augmentácia

Keď sme už pri túžbe o dosiahnutie dokonalej krásy, ženy si potrpia aj na ich prednosti, najmä prsia. Nie každej žene príroda nadelila pekné a plné vnady, a preto si niektoré musia dopomôcť plastickou operáciou. Zväčšenie prsníkov – augmentácia je  chirurgicky zákrok , pri ktorom sa vďaka prsným implantátom docieli zväčšenie prsníkov.

Zväčšenie pŕs môže:

  • Zvýšiť plnosť a pružnosť vašich pŕs
  • Zlepšiť rovnováhu vašej postavy
  • Vylepšiť vás image a sebadôveru
  • Prsné implantáty môžu byť tiež použité pre rekonštrukciu prsníkov po mastektómii alebo zranení.

Pred tým ako sa pre tento zákrok rozhodnete, dobre si zvážte kliniku, na ktorej ho absolvujete.  My vám môžeme odporúčať kliniku Frais, ktorá má plno spokojných pacientov a nájdete v nej skutočne profesionálny prístup a ľudské zaobchádzanie s pacientmi. Pred samotnou operáciou najprv absolvujete konzultáciu, kde si chirurg vypočuje vašu predstavu o želanom výsledku, zvážite spolu všetky možnosti a vyberie to najlepšie riešenie pre pacienta, aby bol výsledok čo najlepší.

Súvisiace príspevky