Dokonalý interiér je snom väčšiny z nás. Či už ide o ten súkromný a obytný, alebo firemný a teda pracovný. Obvykle nestačí nákup drahého, dokonca ani dizajnového nábytku, aby sme sa vytúženej dokonalosti čo aj len priblížili. Správna cesta k snovému interiéru vedie cez architektonické štúdio. Kvalitné interiérové štúdio v Košiciach – to je WSD.

Malý či veľký interiér, starý aj nový byt – každý z týchto prípadov môže byť s pomocou dobrého interiérového dizajnéra dotiahnutý k dokonalosti. Veľmi dôležité je dívať sa na bývanie ako na celok. Opakovať niektoré prvky v rámci celého bytu, netrieštiť zbytočne napríklad vzhľad podláh a nepracovať v jednom priestore so zbytočne veľkým množstvom rôznych dekorov.

Veľmi dobrým pomocníkom je nábytok na mieru

Ten zakúpený, aj keď je od dizajnových značiek či fenomenálnych dizajnérov, by nikdy nemal byť základom interiéru. Hodí sa v podobe rôznych solitérnych kúskov, ale základ by mal byť nábytok, ktorý sadne do interiéru na milimeter presne. Nejde len o vstavané skrine, ale aj ďalšiu základnú kostru nášho bývania. To isté platí aj pre komerčné priestory, či už kancelárie, alebo obchodné priestory.

Nepoľavte zo svojich predstáv o bývaní

Firma WSD, Wood Style Design, a jej interiérové štúdio v Košiciach, premieňa domovy na snové bývanie. Interiérový dizajnér Miloš Hájnik výborne kombinuje praktické stránky bývania s tými dizajnovými. Výhodou spoločnosti je, že nielenže navrhuje interiéry, ale súčasne nábytok na mieru vyrába. Firma sa tak dokáže postarať skutočne o všetko. Od návrhu dispozície a dizajnu interiéru, až po výrobu nábytku. Nábytok na mieru pritom robí dokonalú nielen kuchyňu či obývaciu izbu, ale aj predsieň, spálňu a samozrejme detskú izbu.

Služby spoločnosti WSD môžu využívať nielen obyvatelia Košíc a okolia

Firma pôsobí v rámci celého Slovenska a pobočky má okrem Košíc aj v Prešove a v Bardejove. Či už máte záujem o hypermoderné bývanie, alebo to s vintage prvkami, vo WSD zvládnu oboje.

Súvisiace príspevky