Pokiaľ už pokukujete po tipoch, kam vyrazíte na zimnú dovolenku, vyskúšajte luxusné zrubové chalupy v samom srdci Krkonôš. A to konkrétne v obci Černý důl, ktorá patrí k najvyhľadávanejším lokalitám. Na svoje si tu prídu vášniví lyžiari aj horali, pre ktorých je to hlavný bod pre rad výprav.

Vyžitie v zime aj v lete

Zrubové chalupy vám ponúknu nadštandardné ubytovanie, vďaka ktorému si užijete zimné a letné radovánky na maximum. Z chalupy to budete mať iba 400 m ku skiareálu Černý důl, v ktorom sa nachádza 9,7 km zjazdových tratí, 10 vlekov a 2 lanovky. Pre vyznávačov bežeckého lyžovania je tu pripravených až 26 km upravených tratí. Rodiny s deťmi si užijú 3,5 km dlhú jazdu na saniach z Čiernej hory. V lete ponúka svoje vyžitie Relax park. Nájdete tu horskú dráhu, fly čiže premostenie na 260 m dlhej kladke 15 m nad zemou, lanový park, adrenalínové šmykľavky, trampolíny a nafukovacie atrakcie. V príjemnej vzdialenosti 4 km od dreveníc sa nachádza veľmi obľúbená Stezka korunami stromů.

Všetko, na čo si spomeniete

Drevenice myslia na vaše maximálne pohodlie. Preto sú okrem iného vybavené saunou a vonkajším bazénom s protiprúdom. V interiéri sa nachádzajú klasické kachľové pece so sporákom a možnosťou spania na peci. Celkovú útulnú atmosféru umocňuje replika starodávneho nábytku. Vďaka tomu sa vrátite do čias našich babičiek a tiež si užijete krásnu nefalšovanú krkonošskú prírodu v okolí chalupy.

Splňte si sen o vlastnej

Ak ste sa do drevenice zamilovali, nechajte si postaviť vlastnú podľa vašich požiadaviek. Pre inšpiráciu môžete navštíviť komplex 4-10 dreveníc v Krkonošiach, kde sa na prehliadke dozviete všetko potrebné o ich realizácii. Prípadne si nechajte vytvoriť drevenicu na kľúč zahŕňajúcu návrh interiéru, vybavenie stavebného povolenia a odporúčania vhodného pozemku. Ceny dreveníc sa odvíjajú od požiadaviek klienta.

Súvisiace príspevky