Nemecká značka Cybex patrí medzi špičku výrobcov detských autosedačiek, štýlových kočíkov či nosičov pre bábätká. V tomto článku sa dozviete, prečo je investícia do detskej výbavy Cybex tým najlepším riešením pre vás a vaše bábätko. Jednotlivé produkty sú bezpečné a perfektne sa prispôsobia mestskému životnému štýlu.

V čom je značka Cybex výnimočná?

Výnimočné vlastnosti produktov Cybex si obľúbil nemalý počet rodičov, vrátane svetovo známych celebrít, ako je Angelina Jolie, Heidi Klum, Gwen Stefani, Cardi B či Anne Hathaway, ktoré vlastnia tieto luxusné kočíky. Cybex sa nevenuje len výrobe kočíkov, ale taktiež autosedačiek, nosičov pre bábätká, detského nábytku a doplnkového príslušenstva.

Jadrom vývoja produktov je princíp inovácie CYBEX DSF, ktorý je charakteristický kombináciou originálneho dizajnu, neprekonateľnej bezpečnosti, vysokej kvality a inteligentnej funkčnosti. Okrem stálej kolekcie za zmienku stoja pravidelné limitované edície kočíkov s jedinečnou potlačou. O kvalite svedčí 15 ocenení Red Dot Design Awards. Netreba zabudnúť ani na fakt, že autosedačky Cybex sa zaradili medzi víťazov v renomovaných testoch bezpečnosti a celá značka je vnímaná ako inovatívna a štýlová.

Praktické originálne trojkombinácie

Ak hľadáte spoľahlivý kočík, ktorí predčí vaše očakávania, do pozornosti uvádzame výber trojkombinácií Cybex Priam, medzi ktorými nájdete tradičné neutrálne kúsky. Výrobca nezabudol ani na extravagantné mamičky, ktoré sa rady odlišujú od okolia, takže ak patríte medzi ne, kočíky v zaujímavom dizajne už na vás čakajú!

Na návrhoch originálnych vzorov sa podieľali poprední svetoví dizajnéri. Trojkombinácie sú vhodné pre všetkých rodičov, ktorí pre seba a bábätko hľadajú praktické riešenie, keďže ich súčasťou je hlboká vanička, autosedačka a športová nadstavba, vhodná napríklad na mestské prechádzky za teplého počasia.

Čo možno očakávať od kočíkov Cybex?

O flexibilné, pohodlné a bezproblémové cestovanie s kočíkom sa postará 4 v 1 cestovný systém. Kedykoľvek sa tak hlboký kočík premení na športový variant alebo autosedačku. Ďalej môžete očakávať skladanie jednou rukou, odľahčenie všetkých kolies, rozťahovaciu slnečnú striešku s UPF 50+ ochranu pred slnečným žiarením.

Pohodlie bábätka pri jazde zabezpečuje otočná športová nadstavba s možnosťou nastavenia do polohy úplne ležmo. Mamičky iste ocenia XXL nákupný košík a možnosť nastaviť kočík do výšky stola, napr. v reštaurácii, kde nemajú k dispozícii detskú stoličku. Značkový kočík Cybex si budú pochvaľovať aj najnáročnejší zákazníci. V rámci príslušenstva je možné dokúpiť lyže, ktorými môžete v zime nahradiť kolesá a vytvoriť tak zábavný snežný skúter. Počas ciest v nerovnom teréne, ako sú schody alebo piesočnatá pláž, jazdu uľahčí plážový režim na dvoch kolesách.

Luxusné novinky

Opäť sa vrátime k špeciálnym modelom kočíkov. Na stránke kociky.sk, aktuálne nájdete elegantný kočík Cybex Mios 2022 by Karolina Kurkova, ktorého vzhľad je inšpirovaný láskou. Dizajnový kúsok je vhodným praktickým spoločníkom do každej modernej rodiny s aktívnym životným štýlom.

Ďalšou luxusnou novinkou je športový kočík Cybex Priam 2022 by Jeremy Scott v unikátnom červenom dizajne s bielymi bodkami a veľkou mašľou na vrchu striešky. Ak si potrpíte na nenapodobiteľné kúsky a chcete vyjadriť váš osobitý vkus, sofistikovaný vzhľad kvalitné materiály a čisté hladké línie splnia vaše očakávania.

Pokiaľ vás spomenuté modely chytili za srdce a chceli by ste sa o nich dozvedieť viac, kliknite na stránku kociky.sk, kde sa podrobne dočítate o všetkých vlastnostiach, novinkách a funkciách!

Súvisiace príspevky