Taktiež držíte pravidelne diéty? A s akým výsledkom? Veľmi často sa stáva, že nás diéty sklamú. Neprinesú nám žiadny výsledok, efekt je malý či krátkodobý. Ako funguje ketodiéta od Ketomix? Je lepšia? Na zúbky sa jej pozrela recenzia Ecoblog.sk.

Najlepšia diéta je zdravý životný štýl. Oplatí sa však mať dobrú štartovaciu pozíciu. Takže naštartovať chudnutie, zhodiť extrémne kilá naviac, a potom si už len vylepšený stav udržať zdravým životným štýlom s upraveným jedálničkom aj s každodenným pohybom. Dokazuje Ketomix recenzia, že je práve táto diéta tým vhodným pomocníkom?

Za blogom Ecoblog, ktorý sa pustil do recenzie Ketomix, stojí bloger Radek. Testuje predovšetkým e-shopy, výrobcov a produkty, ktoré súvisia s filozofiou zero waste, ponúkajú bio, prírodné a eco výrobky. Blog oslovuje predovšetkým ženy, a tak nemôže chýbať ani recenzia Ketomix recenzia. Diétu Radek vyskúšal sám na sebe. Schudnúť pár kilogramov sa mu hodilo, a tak si diétu Ketomix objednal a otestoval.

Čo všetko sa v recenzii na Ketomix dozviete?

Radek ako obvykle otestoval samotný produkt, teda diétu Ketomix, ale aj proces nákupu. Dozviete sa, pre koho je Ketomix a teda aj obecne ketodiéta vhodná. Radek veľmi podrobne popisuje jednotlivé produkty v diéte. Ketomix je totiž postavený na hotovom jedálničku s konkrétnymi potravinami, ktoré v podstate behom diéty doplňujete iba o zeleninu.

Vo svoje recenzii na Ecoblog nezostal Radek len u Ketomix. Vrhol sa aj do porovnania tejto diéty s ďalšími podobnými výrobkami na trhu. Hodnotí tiež názory iných užívateľov diéty a prikladá svoje skúsenosti po týždni užívania. Radek totiž zvolil 7-denný variant diéty.

Ketodiétu Radek nedržal po prvé

Radek má s ketodiétou aj predchádzajúce skúsenosti, vždy pozitívne. Preto teraz rád vyskúšal práve Ketomix. Diéta je ako ďalšie jej podobné postavená na princípe vysadenia sacharidov zo stravy. Pozor, nielen jednoduchých cukrov. Čo naopak nevadí, to sú zdravé tuky.

Ako ketodiéta funguje?

Vďaka obmedzeniu príjmu sacharidov sa telo zhruba po troch dňoch od ich vyradenie a dostane do stavu tzv. ketózy. Začne spaľovať v tele tuky, svaly pritom vďaka príjmu kvalitných bielkovín zostávajú. Takže ideálny stav. Radek prešiel na Ketomix na sedem dní a za tento čas schudol 3 kg. Čo je veľmi pekný výsledok.

Potrebujete schudnúť?

Určite nechudnite na váhu nižšiu než je vaša optimálna. Orientačným číslom je vaše BMI. K tomu si skontrolujte, či máte vhodné miery v páse. K rýchlemu schudnutiu dokáže ketodiéta skutočne pomôcť. Dobre si naštudujte Radkovu recenziu. Nájdete v nej veľa prínosných informácií. Žiadna ketodiéta nie je vhodná na to, aby sme ju držali permanentne. Pripravte sa na fázu po nej, kedy je potrebné začať so zdravou stravou obecne a taktiež nezabúdať na pohyb. Nemusí ísť o nič náročné. Skúste každodennú svižnú chôdzu, dlhšie prechádzky so psom, či jazdu na bicykli s deťmi. Nájdite si taký pohyb, ktorý pre vás nebude utrpením ale zábavou.

Súvisiace príspevky