Je pravdepodobnejšie, že máte na svojom zozname niekoľko umeleckých ľudí, ktorým budete kupovať darčeky, či už na Vianoce, narodeniny, meniny, výročie alebo pri inej príležitosti, čo znamená, že budete potrebovať rovnako kreatívne darčeky ako sú títo ľudia, aby ste ich zabalili a darovali im. Našťastie máme pre váš kreatívne, múdre, umelecké, štýlové, expresívne nápady, čo im môžete kúpiť.

Či je obdarúvaná osoba sofistikovaný typ s vycibrenou chuťou alebo charakter s náklonnosťou pre hlúpe veci, je tu prakticky neobmedzený počet potenciálnych darčekov, ktoré máte  na výber.

 

Darčeky na podporu sebavyjadrenia

Tvorivé typy často vidia svet okolo seba a svoj vlastný život ako dielo a pravdepodobne hľadajú príležitosti na sebavyjadrenie v každodennom živote. Pomôžte im, aby sa vyjadrili!

 

Pre tvorbu

Niektorí ľudia sa tešia vyjadrovaniu prostredníctvom odvážnych módnych vyhlásení a iní prostredníctvom fotografie, písaného slova alebo kulinárskych pôžitkov! Ľuďom, ktorí radi vyrábajú a tvoria, môžete kúpiť tlačiareň na tričká. Jedná sa o zariadenia, termotransferové lisy, ktoré využívajú samotnú technológiu pre tepelnú tlač.

Niektorí oceňujú inovatívnu technológiu a vyžadujú si najnovšie technologické výdobytky, zatiaľ čo iní sú kreatívni a radi si urobia veci ručne. Alebo táto kreatívna osoba je skôr design minimalistická a oceňuje všetky veci, ktoré predstavujú skvelý dizajn.

A čo tak si vyrobiť hrnček s vlastným nápisom? Stačí vám k tomu nový termolis na potlač hrnčekov. Termotransferový lis využíva už podľa názvu kombináciu tepla a tlaku. Aplikácia sa aplikuje prostredníctvom prenosového papiera, fólie (pásky).

 

Pre umelcov

Kreatívni ľudia často radi zaznamenávajú veci, ktoré ich inšpirujú. Pekným darom pre umelcov môže byť sada kvalitných skicárov, ktorá má perfektnú veľkosť a môžete ju nosiť takmer všade so sebou. Stačí, aby ste uvideli niečo, čo vás zaujme a tento moment, môžete zvečniť na kuse papiera. Samozrejme sa vám k tomu hodí ešte sada kvalitných uhlíkov alebo ceruziek. Takto budete vždy pripravení zachytiť svoje inšpiratívne chvíle.

Súvisiace príspevky