Po dlhej dobe už skutočne zo šatníku miznú nohavice s nízkym pásom. Nemusíme byť moletky, aby sme si vydýchli. Nízky pás skutočne lichotil máloktorej z nás a prezradil na nás trebárs aj len to, že sme sa na obed viac najedli. Lenže je nové móda vypasovaných strihov s vysokými pásmi pre nás milosrdnejšia? Určite áno.

 

Módne dámske nohavice zmenili svoju anatómiu

Vysoký pás predlžuje a súčasne zoštíhľuje postavu. Nehovoriac o tom, že sa príjemnejšie nosí, pretože sa do nohavíc tohoto strihu dajú zastrčiť tričká a košele, a obecne nám už len kvôli samotnému strihu týchto nohavíc menej fúka na chrbát.

Vysoký pás pekne formuje postavu. Nehanbite sa za svoje krivky a trebárs ani za väčší zadoček. Spomeňte si na Kim Kardashian, akú z neho vie urobiť prednosť! Skúste to aj vy. Chce to len kúsok sebavedomia a samozrejme pekné dámske nohavice v dobrom a lichotiacom strihu.

Čo ale robiť, keď máme predsa len oblejšiu postavu? Nevyhýbajte sa vypasovaným nohaviciam. Tie širšie vás urobia ešte zavalitejšími. Len si k nim ako vrchný diel doprajte tuniky a košeľové šaty. Ideálna dĺžka je pod zadoček až do polovice stehien. Vyššie dámy si môžu dovoliť aj dĺžku tesne nad kolená. Pokiaľ vás tento outfit na výšku opticky zmenšuje a nezoštíhľuje, riešením sú topánky či čižmy na vyššom opätku.

 

Legíny – áno či nie?

V rubrikách Módna polícia sa často objavujú odstrašujúce príklady žien v legínách. Je to zámerne prehnané. Kvalitné a módne legíny sú dnes od nohavíc k nerozoznaniu. Často ešte viac lichotia postave a sú extrémne pohodlnejšie na nosenie. Nebojte sa ich nosiť. Tentokrát platí, že k legínám noseným ako nohavice patrí vždy dlhší vrchný diel. Skúste s nimi kombinovať bežné minišaty Budete prekvapené, aké zaujímavé kombinácie vzniknú.

 

Dámska móda z Fashionmafia.sk

Kvalitné oblečenie pre ženy, vrátane dámskych nohavíc a moderných legín, ponúka e-shop Fashionmafia.sk. Kúpite tu aj ďalšie trendy kúsky pre aktuálnu sezónu, ale aj nadčasové modely, ktoré sa vo vašom šatníku zdržia pekných pár sezón.

Súvisiace príspevky