Kedy inokedy než v lete máme možnosť vyliezť z ulít čiernej a šedej a do svojho šatníka aj kozmetickej taštičky vpustiť farby a užívať si slnečné lúče, vodné radovánky i atmosféru letných party. Farby k letu patria a vy sa im v tomto období rozhodne nevyhýbajte.

Na dovolenke často získame nielen inšpiráciu, ale aj odvahu k novému vzhľadu a trochu tej odvahy i chuti experimentovať si privezieme domov. Ak vás tento rok dovolenka nečaká, nesmúťte a farebné leto si užite napríklad aj v práci. Kvety, farebné líčenie aj uvoľnený štýl k letu jednoducho patria a je to vidieť aj v trendoch líčenia. Rovnako ako v minulých rokoch, aj tento rok dominujú farebné riasenky a tiene. Nie je nutné ich miešať veľa, stačí si vybrať jednu výraznú farbu a zvyšok make-upu jej prispôsobiť. Univerzálna modrá pripomína letnú oblohu aj nekonečné more a pristane všetkým farbám očí. Viac na letné líčenie vlastne ani nie je potrebné, snáď len nude lesk na pery s ochranným faktorom. Po farbách túžia aj vaše nechty. Upravené ruky sú základom každej modernej ženy, len cez leto nechajte Francúzsko chvíľu odpočívať a vyberte si lak na nechty vo výraznej farbe. Ak chcete byť trochu šibalská, stále je trendy mať na jednej ruke viac farieb. Nezabudnite na vrchnú vrstvu laku tzv. Top coat, ktorý všetko spevní, zafixuje a predĺži tak životnosť farebného laku. V lete predsa len dostávajú naše ruky trochu viac zabrať v prírode aj na pláži.

A farby majte aj na oblečení a doplnkoch. Samozrejme je potreba všetko zladiť, aby výsledný dojem bol elegantný a nie preplácaný, ale to určite nebude problém. Kvety a puky sú hitom leta, a tak sa ich nebojte aspoň ako ozdôb na kabelke alebo sponke do vlasov. Poslednou bodkou správneho letného štýlu je parfum, ktorý nesmie chýbať v žiadnej kabelke, v batohu ani v kufry. Vyberte si svoju obľúbenú vôňu na www.parfemy-elnino.cz a vyrazte do víru veľkomesta, promenád a zábavy.

Súvisiace príspevky