Aj počas zimných mesiacov sa dá outfit zladiť štýlovo. Utvrdzujúcim dôkazom tohto tvrdenia je nespočetné množstvo rôznych štýlových kúskov zimného oblečenia, ktoré nájdeme v ponuke mnohých športových značiek a obchodov. I keď je primárny cieľ lyžiarskeho oblečenia funkčnosť počas športovej aktivity, oblečenie dokáže mať dizajnové využitie aj pri nešportových aktivitách.

Nákrčníky dizajnovo nahradia šály a šatky

Ochrana nášho krku a tváre pred chladom je počas zimy veľkou prioritou. Tradičné šály a šatky dokáže nahradiť trendy lyžiarsky doplnok, ktorým sú nákrčníky. Tešia sa svojej obľube vďaka ich praktickosti a pestrej ponuke rôznych dizajnov. Dajú sa nápadito zladiť s rôznymi outfitmi a využiť aj na bežné nosenie, nielen pri športe.

Lyžiarska bunda už dávno nie je len na lyžovanie

Tí, ktorých vkus na oblečenie je smerovaný skôr k športovému štýlu, oceňujú pestrú ponuku športového oblečenia ešte viac. Či už ste práve na lyžovačke alebo robíte čokoľvek iné, lyžiarska bunda vás spoľahlivo zahreje a dodá vášmu športovému vkusu a outfitu to pravé kúzlo.

Snehule sa perfektne hodia na svah i do obchodu

Jedným zo štýlových kúskov patriacich do výbavy lyžiarov patria i zimné topánky. Rozmanitosti sa medze nekladú, a práve v zime nájdete na svahu množstvo dizajnových zimných topánok, ktoré si zaslúžia pozornosť. Medzi dizajnové zimné kúsky patria napríklad dámske zimné topánky Moon Boot. I keď sa dizajn týchto snehulí ideálne hodí do prostredia lyžiarskeho svahu, sú trendy módnym kúskom aj na bežné nosenie počas zimných mesiacov.

Lyžiarske nohavice sú praktické na každodenné nosenie

Počas zimných dní si vyžaduje každá exteriérová aktivita spoľahlivé teplé oblečenie, ktoré nás pri nízkych teplotách nesklame a zahreje. Nech sa vyberiete v zime kdekoľvek, lyžiarske nohavice budú tá pravá voľba, vďaka ktorej nebudete vystavený pocitom chladu.

Aj vy máte svoje obľúbené lyžiarske oblečenie, ktoré nosíte i pri aktivitách počas všedných dní? Oblečenie na zimné športy je tak pohodlné a dizajnové, že by bola veľká škoda nenosiť ho i v bežnom živote.

Súvisiace príspevky