Hoci tohtoročná zima nebola na sneh skúpa, možnosti, ako vyraziť na hory, boli značne obmedzené. Prísne epidemiologické opatrenia zhatili plány tým, čo trávia zimnú dovolenku v hoteloch a na zjazdovkách. Milovníci zimných športov majú dve možnosti. Buď sa uspokojiť s jednodňovými výletmi bez možnosti občerstvenia, alebo sa ubytovať v súkromí. Chcete si ešte užiť snehu, vyjsť po magistrále na bežky alebo si vyšliapať zjazdovku a pustiť sa dole? Využite prenájom chalupy Šípková a ubytujte sa v súlade s predpismi. Chalupu budete mať len pre seba a môžete v nej zostať, ako dlho sa vám zapáči.

Klasika medzi drevenicami

Chalupa Šípková patrí do portfólia dreveníc, ktoré postavil Martin Roubal. Už pri prvom pohľade zvonku vám bude jasné, že tu sa zastavil čas, ale len v tom najlepšom slova zmysle. Chalupa vás pomyselne navráti do minulého storočia, aby ste tu načerpali pokoj a pomalšie životné tempo našich predkov. Vnútro budovy vám vyrazí dych. Snúbi sa v ňom história s najnovšími technickými vymoženosťami. Interiér chalupy je vybavený replikami starodávneho nábytku, kachľami so sporákom a spaním za pecou. K dispozícii vám bude plne vybavená kuchyňa, leňošiť si môžete “za pecou” na vyhrievanej kachľovej peci a vykúpať sa môžete  v štýlovom drevenom sude.

Pohodový odpočinok

V objekte sú pripravené dva štvorlôžkové apartmány a jeden dvojlôžkový. Vďaka archaickému štýlu dizajnu sa tu budú všetci cítiť ako v siedmom nebi. Chalupa Šípková je romantickým miestom, ktoré evokuje pocity bezpečia a bezstarostnosti. Objekt je chránený kamerovým systémom. Príďte sa presvedčiť o tom, že nie všade je v centre diania stres a katastrofické scenáre. V Krkonošiach plynie život svojim tempom, tak to vždy bolo a dúfajme, že aj zostane.

Rezervujte ešte dnes!

Milovníci zimných športov určite ocenia jednoduchú dostupnosť na zjazdovky krkonošského skiareálu Černý důl, ktorý je vzdialený len 5 min cesty autom. Čo na tom, že si ho tento rok výšľapete  pešo. Príďte si do Krkonôš užiť ničím nerušenú dovolenku. Drevená chalupa Šípková, ktorá bola postavená ako klasická drevenica pod značkou Drevenice Roubal, je stvorená pre relaxáciu a odpočinok.

Súvisiace príspevky