Poďte nakupovať ešte výhodnejšie ako doposiaľ. Naučte sa pre svoje lacnejšie online nákupy využívať cashback Plnapenazenka.sk.

Online nákupy sú obvykle výhodnejšie než tie v kamenných predajniach

Ruku na srdce, koľkokrát vás šokoval rozdiel cien? Nechcelo sa vám platiť poštovné, chceli ste sa na tovar osobne pozrieť a nakoniec ste ho trochu neuvážene kúpili v klasickom obchode. Keď ste si potom ceny porovnali s niektorým z online obchodov, neverili ste vlastným očiam, o koľko sa vám nákup predražil. Internetové nákupy sa však vyplatia aj z ďalších dôvodov. Na trhu totiž fungujú rôzne úsporné systémy. Taký ponúka aj cashback služba Plnapenazenka.sk.

Viete, koľko peňazí v priemere vrátila služba Plná peňaženka zákazníkom za mesiac marec tohoto roku? Bolo to 18 €. To rozhodne nie je zanedbateľná čiastka. Na internete ste nakúpili lacnejšie a ešte ste v rámci cashback služby získali takto vysokú čiastku.

Cashback Plnapenazenka.sk vracia až 25 % z ceny nákupu

Toto percento sa líši podľa obchodu, v ktorom nakupujete. A ako svoje eurá získať naspäť? Na portáli sa zaregistrujte. Potom nájdite obchod, v ktorom plánujete nakupovať – samozrejme na Plnapenazenka.sk. Nakoniec štandardne nakúpte. Cashback portál o vás bude vedieť a za nákup dostanete odmenu v podobe peňazí naspäť.

Plná peňaženka spolupracuje s až 529 obchodmi

Z každého zo spolupracujúcich obchodov máte možnosť získať naspäť časť eur, ktoré ste pri nákupe utratili. Dnes to využíva už 680 000 používateľov služby. Cashback služba naviac spolupracuje skutočne s významnými hráčmi na online trhu – predovšetkým na Slovensku, ale aj v ďalších krajinách. Takže so zľavou nakúpite aj na Aliexpress. Ale tiež na Pilulka.sk, Zoohit.sk, Bonprix, Hej.sk, Deichmann.sk, Notino.sk, Eobuv.sk a na mnohých ďalších e-shopoch. Aké percento zo svojho nákupu dostanete naspäť vidíte vždy na Plnapenazenka.sk u konkrétneho e-shopu. Bez využitia cashback služby dnes nakupuje len internetový začiatočník. Chcite svoje peniaze naspäť! Je to služba, ktorá šetrí peniaze a je veľmi jednoducho využiteľná.

Súvisiace príspevky