Návrh a výroba odevov na mieru, ušijeme aj oveľa viac…

apr20,2017 #oblecenie #odev #šitie

* Chcete, aby Vaše pracovné odevy boli vypracované podľa Vašich potrieb, presne na mieru Vašich zamestnancov ?

* Chcete sa odlišovať od ostatných aj originálnym kvalitným odevom, ktorý nosíte pri Vašej práci a nemusieť riešiť nevhodné veľkosti ležiace skladom?

* Chcete , aby Vaši zamestnanci boli identifikovateľní kvalitným odevom s reklamou na prvý pohľad ?

* Chcete, aby pracovný odev Vašich zamestnancov vystihoval Vašu firmu a profesiu?

* potrebujete ušiť niečo špeciálne a neviete kde?

…..potom ste na správnej adrese. Firma TRISSAN s.r.o. NITRA sa už od roku 1995 zaoberá tvorbou pracovných a ochranných odevov na mieru podľa požiadaviek zákazníka, ako aj kompletnou dodávkou osobných ochranných pracovných prostriedkov-OOPP. Na základe Vašich predstáv Vám zdarma vytvoríme návrh odevu, kde zapracujeme Vaše farby, logo, špeciálne doplnky, strihové riešenie, druh materiálu, všetko podľa Vašich požiadaviek. V prípade záujmu Vás navštívime a pošleme aj technický nákres vybraného modelu, alebo dizajnérsky návrh modelu na želanie.

Okrem týchto činností sa naša firma zaoberá návrhom a výrobou kvalitných originálnych konfekčných odevov, krojov, návlekmi na postele, na vankúše, ale aj špeciálnymi zákazkami na šitie podľa zadania zákazníka, ďalej priemyselným šitím (rôzne návleky na priemyselné stroje, roboty, koženkové kryty na hydromasážne vane, ľahké a pevné tašky pre montérov, technikov a iné)…,

Výrobný sortiment je veľmi široký s možnosťou výberu farieb, druhov materiálu, prototypových skúšok a strihového riešenia modelov. Na požiadanie sme schopní navrhnúť odev presne na mieru podľa Vašich predstáv a zabezpečiť aj meranie Vašich pracovníkov u Vás, na mieru. Naše modely si môžete aj prezrieť priamo v našej šijacej dielni. Sme originálni v prístupe k zákazníkovi a spolupracujeme s ním v oblasti návrhu, prototypovej skúšobnej vzorky, výroby, logistiky a spokojnosti s výrobkami a sortimentom. Vieme zabezpečiť všetky segmenty trhu tvorivým originálnym prístupom, od malých zákaziek pre živnostníkov a remeselníkov, menšie aj veľké priemyselné firmy, maloobchody aj veľkoobchody, verejné inštitúcie a služby, aj nadštandardný sortiment, ako napr. špeciality z kože pre reprezentatívne účely (taburetky/sedáky).

Podľa dohody, zabezpečujeme pre firmy aj opravy a úpravy Vašich odevov, prípadne Vám vieme zabezpečiť aj službu prania odevov. Keďže v základnej ponuke služieb a tovaru je aj dodávka sortimentu OOPP – osobné ochranné pracovné prostriedky, ponúkame tým komplexné zabezpečenie a servis firiem pracovnými aj ochrannými prostriedkami.

Súvisiace príspevky