iPhone vlastní čoraz väčšie množstvo ľudí. Ide o smartfón, ktorý má nielen skvelé funkcie, ale je skvelým doplnkom aj z hľadiska imidžu. Práve z toho dôvodu Apple iPhony neustále vylepšuje.

 

Apple Music a nová sekcia ComingSoon

S novým iOS prichádzajú aj vylepšenia. Apple Music vás upozorní na nové a pripravované albumy konkrétne v sekcii „ComingSoon“ (v preklade – Pripravuje sa). Vďaka iOS 12 vám už neuniknú žiadne novinky. Album si tiež môžete preobjednať a budete ho mať k dispozícii v momente, kedy vyjde.

 

Nová bezdrôtová nabíjačka pre iPhone X

Nabíjačka nie je kompatibilná len s najnovším iPhonom, práve naopak. Môžete ju využiť aj s iPhoneom 8 či 8 Plus a novšími modelmi od Samsungu,

Nabíjačka je rýchla, malá a ľahko prenosná. Produkt je tiež chránený proti preťaženiu. Ak je smartfón plný elektriny, nabíjačka sa na režim nabíjania prepne automaticky bez pomoci.

 

Chráňte svoj displej tým najlepším tvrdeným sklom

Tvrdené sklo na iPhone je takpovediac nevyhnutnosťou. Je odolnejšie ako stará dobrá ochranná fólia a vydrží vám o niečo dlhšie. Tie najlepšie sklá sú označené značkou 3D a majú zaoblené okraje. Sklá zakrývajú celý displej. Zaoblené hrany sú lepšie ako klasické ostré, a to hlavne z dôvodu, že pri nich nedochádza tak jednoducho k poškodeniu. Sklá sú vysoko odolné voči poškodeniam. Dokážu dokonca aj zamaskovať škrabance a praskliny, ktoré máte v nezobrazovacej časti displeja.

Potrebujete servis? Navštívte opravovňu mobiloviDoctor Ak hľadáte servis mobilov a tabletov, iDoctor je skvelou voľbou. Opravia vám mobil aj na počkanie a bez príplatku. Výmena dotykovej plochy, výmena LCD kompletu, výmena nabíjacieho konektora, všetko, čo váš iPhone potrebuje. Kvalita je na prvom mieste a odborníci sa postarajú o to, aby ste zo servisu odchádzali maximálne spokojný. Na náhradné diely pre mobily navyše získate aj záruku na 24 mesiacov.

Súvisiace príspevky