Mnoho ľudí si v dnešnej dobe sťažuje na bolesti hlavy, depresie, alergie, neznášanlivosť, nadváhu atď. Keby sme mali vymenovať bežné problémy, skončili by sme u naozaj veľkého zoznamu. Veľmi často sa u nás zdravotné problémy objavujú z uponáhľaného života a neustáleho preťažovania v našich zamestnaniach. Možno by ste ale boli prekvapení, aká veľká časť problémov má psychosomatický pôvod, ktorý mnohokrát siaha až do nášho detstva. Práve v týchto prípadoch môže pomôcť komplexná terapia.

Neustále sa vracajúce zdravotné problémy môžu mať príčinu psychosomatického pôvodu. Väčšinou sa jedná o traumy z detstva alebo potlačené emócie, na ktoré sme už dávno zabudli. Trpíte aj Vy zdravotnými problémami, s ktorými si už ani lekári nevedia rady? Vyskúšajte terapiu, ktorá naštartuje vo Vašom tele prirodzenú liečbu!

Vďaka terapii odhalíte skryté problémy, ktoré sú uložené hlboko vo vašom podvedomí. Následne sú naštartované transformačné procesy, ktoré Vaše telo postupne uzdravia raz a navždy.

Terapia vhodná pre ľudí aj zvieratá

Tento druh terapie pomáha ako ľuďom, tak zvieratám. Terapeut a odborný poradca pán Radovan Babic napríklad pomohol uzdraviť psa, ktorý neustále kríval na jednu labku. Aj tu sa jednalo o traumu, ktorú si zviera prežilo v minulosti. Po odhalení príčiny sa jeho telo začalo samo uzdravovať.

Terapia na diaľku

Je práve terapia možnosťou, ktorá by mohla vyriešiť Vaše problémy, ale máte strach, že na ňu nemáte dostatok času? Nemôžete si dovoliť kamkoľvek dochádzať? Máme pre Vás dobrú správu! Pán Radovan sa terapii venuje na diaľku. Komunikácia prebieha prostredníctvom mobilného telefónu a sú dosiahnuté rovnako dobré výsledky ako pri osobných stretnutiach.

Súvisiace príspevky