Plast sa už v dnešnej dobe používa takmer všade a neobišiel ani módny priemysel. Topánky brazílskych značiek Melissa a Zaxy však nie sú len nejakým lacným kusom plastu, ale skutočne štýlovou náhradou bežnej obuvi!

 

Jarná a letná sezóna sa pomaly ale isto blíži, čo pre nás znamená len jedno – zas a znova musíme pomaly zavítať do obchodov, internetových obchodov a katalógov, aby sme sa povŕtali v kolekciách na jar/leto 2019 a vybrali si z nich nové oblečenie a doplnky, ktoré nás budú v najbližšom období zdobiť. K hlavným prvkom outfitu patria, samozrejme, topánky. Ak sa aj túto sezónu chystáte obúvať nejaké generické topánky najznámejších značiek, ktoré obúva každá druhá žena v meste, na chvíľku zadržte. Máme pre vás jeden zaujímavý tip, ktorý si zaslúži pozornosť. Áno, sú ním plastové topánky. Tie však nie sú také, ako si ich možno predstavujete – lacné, nevkusné a nepohodlné. Práve naopak, plastové baleríny sú vyrábané z ohybného plastu MelFlex, ktorý sa rýchlo a jednoducho prispôsobí vašej nohe. Plastové topánky tak patria medzi najpohodlnejšie topánky na trhu.

3 dcérske značky

Značkou, ktorá ako prvá začala vyrábať plastové topánky z materiálu MelFlex, je značka Melissa. Tá pochádza priamo z Brazílie a vo svojej ponuke má mnoho zaujímavých modelov. Väčšinu z nich tvoria baleríny, nájdete v nej ale aj topánky na opätkoch a aj plné topánky. Všetky modely si vás zaručene dostanú svojím originálnym a pútavým dizajnom, z praktického hľadiska zas poteší extrémne jednoduchá údržba – vyrobené sú predsa z plastu! Po značke Melissa prišla značka Zaxy, ktorá je akousi lacnejšou verziou Mellisy, nestráca však na kvalite alebo dizajne. K týmto dvom značkám navyše patrí značka Ipanema, ktorá sa špecializuje na výrobu sandálov a žabiek. Jej názov je odvodený od exotickej štvrti Ipanema v Rio de Janeiro a tento brazílsky náboj cítiť aj v jej produktoch. Tak čo, vybrali ste si svoje nové topánky na jar a leto 2019? Modely všetkých troch brazílskych značiek zoženiete v e-shope Differenta.sk.

Súvisiace príspevky