Stále viac ľudí sa snaží riešiť svoje zdravotné neduhy s prispením prírodných produktov. Aktuálne je veľmi populárne napr. CBD, superpotraviny, Maca, chia semienka a mnohé ďalšie zdravé prírodné dobroty. Počuli ste ale už o sibírskej hube Čaga, ktorá rastie v nehostinných podmienkach studenej Sibíri, a možno preto je v nej toľko sily a zdravia?

Extrakt z Čagy sibírskej

Kúpiť si môžete tabletky alebo tekutá sibírska Čaga extrakt. Pokiaľ si ho kúpite na webových stránkach royalchaga.sk, získate čistý 100% prírodný extrakt z brezovej Čagy sibírskej v tabletovej alebo tekutej forme. Hodí sa na vnútorné použitie, tekutá forma aj na vonkajšie použitie. Táto veľmi cenená huba, ktorá rastie na brezovom strome, pochádza z ekologicky čistého prostredia na Sibíri z oblasti Uralu v Rusku a spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu.

Práve v Rusku bol tiež výťažok z Čagy schválený Moskovskou lekárskou akadémiou už v roku 1955 na verejné užívanie pri boji s rakovinou. Čaga obsahuje viac ako 200 rôznych biologicky aktívnych látok. Najdôležitejšie sa javia polysacharidy, polyfenolické látky a triterpenoidy lanostanového typu, seskviterpény, steroly, lipidy a alkaloidy, ale aj vysoký obsah melanínu. Čaga obsahuje esenciálne aminokyseliny, vitamíny B1, B2 a B3, vlákninu, fenoly, minerály, ako meď, horčík, železo, chlór, vápnik, mangán, germanium, kyselinu betulínovú a celý rad ďalších vitamínov, antioxidantov a minerálnych látok.

Antioxidanty v obrovskom množstve

Pre zdravý život je dôležité dopĺňať antioxidanty, ktoré však bežná strava neobsahuje v dostatočnom množstve. Doplniť vám ich pomôže Čaga, ktorá obsahuje najviac antioxidantov v porovnaní s akoukoľvek inou známou potravinou

Kvalitný extrakt z Čaga huby môžete kúpiť v populárnom Royal Chaga e-shope. Nájdete tu nielen Čaga extrakt, ale aj Čaga čaj alebo Ivan čaj s blahodarnými účinkami pre celý organizmus. Pozrite sa na podrobnejšie informácie a kúpte si produkty, ktoré prispejú k vášmu zdraviu.

Súvisiace príspevky