Bývanie v akomkoľvek meste by malo ponúkať nie len povestnú strechu nad hlavou, ale aj príležitosti na rozvoj a život na úrovni. Hlavné mesto by v tomto ohľade nemalo byť žiadnou výnimkou, no je tomu skutočne tak? Zdá sa, že áno, najmä ak sa rozhodnete pre bývanie v komplexe Premiére.

Premiére je po Jégého aleji už druhým „slovenským“ projektom úspešnej českej spoločnosti Finep. Jeho snahou je vytvoriť hodnotný priestor pre život a bývanie v hlavnom meste Slovenska, ktoré zodpovedá stúpajúcim nárokom 21. storočia. Podarilo sa tvorcom naplniť tento odvážny cieľ a patrí Premiére medzi vydarené novostavby v Bratislave? To musíte posúdiť vy sami.

 

Premiére – bývanie pre každého

Nové byty Bratislava, apartmány aj štúdiá, všetky s vlastným balkónom, lodžiou či terasou. To je skvelý výber, čo poviete? V komplexe Premiére máte toto všetko k dispozícii. Môžete sa rozhodnúť medzi jedno až štvorizbovým variantom s výmerou od 32 m2 až po luxusných 125 m2.

 

Presvedčivá lokalita

Lokalita je jedným z veľkých plusov tohto rezidenčného objektu. Nachádza sa totiž na Šancovej ulici v Starom Meste, jednej z hlavných tepien, ktorými prúdi bratislavský život. Šancová ponúka výborné napojenie na diaľnicu D1, letisko či železničnú stanicu. Predaj bytov Bratislava v takejto skvelej lokalite neponúka vždy!

 

Občianska vybavenosť na úrovni

V prípade, že budete chcieť navštíviť obchod s potravinami, nakúpiť oblečenie, zájsť na večeru či budete mať chuť zrelaxovať, nemusíte chodiť ďaleko. Lokalita komplexu Premiére ponúka blízkosť služieb, ale aj pošty, bánk, zdravotníckych zariadení či škôl. Výhodou je, že sú dostupné aj peši.

 

Bezstarostné parkovanie

Parkovanie v Bratislave je mnohokrát problematické a nekomfortné. Projektanti objektu Premiére na tento fakt pamätali a nehnuteľnosť preto vybavili trojpodlažnou garážou s dostatkom parkovacích miest. K dispozícii sú dokonca nabíjacie stanice pre elektromobily, čo je v našich podmienkach stále ešte veľkou raritou. No práve takéto momenty zvyšujú nie len prestíž objektov, ale aj samotný komfort a životnú úroveň ich obyvateľov.

Súvisiace príspevky