Je najvyšší čas pripraviť záhradu na leto. Je jedno, či máte tú svoju vedľa rodinného domu, na chate, alebo v záhradkárskej osade. Poďte si dokúpiť všetko, aby ste si ju tento rok poriadne užili.

Vodná technika pre krásnu záhradu je základ

Krásna záhrada je plná kvitnúcich kríčkov, trvaliek a letničiek. Tá užitočná plná plodov a byliniek. Všetko ja však potrebné udržovať správnou formu zavlažovania. S tým nám pomáha vodná technika. S krhlou si dnes nevystačíme. Automatické záhradné postrekovače, ale aj ručné pištoľové rozstrekovače s nastaviteľnými prúdmi vody – to všetko pre praktickú záhradu potrebujeme. Kto má rozsiahlejší pozemok, nezaobíde sa ani bez navijaku na hadicu. Ten zaisťuje vždy uprataná záhradu bez rozťahanej hadice a súčasne chráni hadicu pred slnkom.

Záhradne sedenie urobí zo záhrady druhú obývaciu izbu

Záhrada potrebuje poriadne sedenie. Práve ono premieňa záhradu z miesta driny na miesto pre odpočinok. Záhradné sedenie, to sú lavičky, ktoré môžu byť rozmiestnené po všetkých kútoch záhrady. Hodí sa aj poriadny stôl a stoličky, aby ste si mohli dopriať romantické raňajky, obedy aj večere na vašom krásne pokosenom trávniku. Praktické sú aj rôzne dočasné skladacie stoly či stoličky, ktoré sa jednoducho odložia a zasa vytiahnu, keď ich potrebujeme.

Aby sa deti nenudili

Záhrada musí byť prispôsobená deťom. Čo to znamená? Predovšetkým to, že sa na nej nesmú nudiť. V lete si s hračkami na záhrade nevystačíte. Deti ocenia hlavne vodu. Detské bazény sú tým, čo robí zo záhrady raj. Tie nafukovacie môžu mať aj pomerne slušné rozmery, takže si ich užijete kľudne celá rodina. Nezabudnite si pod nafukovací bazén kúpiť izolačnú podložku pod bazén u EVA peny. Ten ho ochráni pred poškodením. Aj keď tie kvalitnejšie nafukovacie bazény niečo vydržia.

Súvisiace príspevky