V reštauráciách a v kaviarňach sme si na logom ozdobené sladkosti už zvykli. Ale využitie majú aj v marketingu iných firiem.

Reklamné sladkosti sú stále populárnejšie. Nie je žiadnou výnimkou, že cukríky označené logom predajne či značky nájdete na pulte pri pokladni. Cukríky nechýbajú na recepciách firiem a hotelov, ani v ordináciách lekárov. Veľký úspech s nimi zaznamenávajú e-shopy. Malá, reklamným logom označená sladkosť, ktorú pribalíte zákazníkovi do zásielky, poteší určite viac než nejaký reklamný letáčik.

 

Sladké potešenie pre zákazníkov aj biznis partnerov

Sladkosti s vlastnou potlačou alebo s potlačeným obalom potešia zákazníkov, ale aj biznis partnerov. Zatiaľ čo pre zákazníkov je vhodné pripraviť sladké kusové „maličkosti“, biznis partnerov obdarujte väčšími sladkými darčekmi. Vhodné sú rôzne balíčky s pralinkami alebo čokolády, ale aj lízatká a cukríky.

 

Aké reklamné sladkosti aktuálne letia a urobia parádu aj vo vašom marketingovom mixe?

Firma Sketch dodáva rôznorodé kusové sladkosti, alebo sladkosti v sade a vo väčších baleniach či gramážach. Hitom sú ručne vyrábané pralinky s jedlou potlačou (fotka, logo, slogan), ale aj cukríky a lízatká s potlačou. Sketch ponúka štylizované čokolády so sezónnymi motívmi, napríklad k Veľkej noci, k Vianociam apod., ale aj tematické čokolády, napríklad v tvare nákladných vozidiel. Luxusným sladkým darčekom je sada miničokolád s potlačou, plechové dózy s pečivom, mentolové cukríky v plechových krabičkách, karamelové krovky, alebo domáce zdobené perníčky, ktoré sú hitom predovšetkým ako vianočné sladké darčeky.

 

Myslite inak a vaša reklama vynikne

Skúste to inak než konkurencia. V reštaurácii nepodávajte len reklamný cukor, ale aj reklamný hygienicky balený med. Organizujete teambuilding či špeciálny výlet s programom pre klientov? Oceňte ich čokoládovými medailami s logom vašej firmy. Myslite na rodiny klientov a pošlite im darček: krabicu maslových sušienok, krabicu vianočného pečiva či výberové belgické pralinky. Všetky tieto darčeky vám aj s logom a inou potlačou pripravia vo firme Sketch. Tá je dodávateľom najväčšieho sortimentu reklamných predmetov na Slovensku.

Súvisiace príspevky