V dnešnej dobe sa randí inak ako v minulosti. Časy, keď ste sa s mužom stretli na ulici a ten vás pozval na večeru, sú už preč. Muži už nie sú takí iniciatívni a ľudia sa celkovo viac spoliehajú na zoznamovanie sa cez internet. Môžete si stiahnuť do svojho mobilu niekoľko aplikácii naraz a prechádzať desiatkami profilov každú minútu a plánovať si svoje stretnutia v nádeji, či už nájdete svoju spriaznenú dušu alebo vám ide len o nezáväzný flirt. Rozhodnutie, či si s danou osobou začnete, vyplýva z obmedzených informácii: výhodná poloha; zmyselný pohľad zachytený v pixeloch; vzájomný záujem o toho druhého.

 

Stred záujmov

Pred tým ako si vyberiete zoznamku, je dôležité ujasniť si, čo vlastne hľadáte. Chcete niekoho, s kým budete môcť zostarnúť? Alebo hľadáte skôr niečo nezáväzne? Podľa týchto kritérií si nájdete webovú stránku či aplikáciu, ktorá rozumie vašim potrebám a poskytuje nastavenia aj výber partnerov, ktoré vás nielen zladia s niekým, kto hľadá aj príležitostný sex, ale aj niekoho, s kým sa budete fyzicky priťahovať.

 

Hlavne nezáväzne

Niekedy nechcete nič vážne. Možno ste čerstvo po rozchode alebo jednoducho nemáte náladu a čas na vzťahy, ktoré so sebou nesú aj komplikácie. Namiesto seriózneho partnera potrebujete uspokojivý, príležitostný kontakt alebo dokonca jednu noc. Či už ste sa dostali zo vzťahu, alebo potrebujete nejaký čas, aby ste sa zamerali na seba, novodobá sexzoznamka vám umožňuje byť trochu sebeckým. Nemusíte sa na nič hrať a osoba na druhej strane vie presne, o čom vám ide. Vašim jediným záujmom je dobrý staromódny sex na jednu noc. Tieto zoznamky priťahujú viac sexy, zmyselné a erotické davy, takže je ľahké nájsť niekoho, kto vás nadchne, pokiaľ ide o vzhľad a sexualitu. Jeho užívatelia sú tiež dychtiví vzbudiť vaše vnútorné fantázie a podieľať sa na horúcich a ťažkých sexuálnych stretnutiach.

Súvisiace príspevky