Spolu s končiacim rokom zvykneme viac rekapitulovať a zamýšľať sa nad tým, čo chceme a kam by sme sa mohli posunúť v nadchádzajúcom roku. Patríte medzi percento žien, ktorým sa v posledných rokoch obrátil život hore nohami a rodina sa im rozrástla o ďalšieho člena?

Rady by ste na sebe pracovali, chýba vám kontakt s kolegami alebo možnosti osobného rozvoja? Práve pre vás je ideálnym riešením štúdium MBA online.

Život každej mamičky je iný, rovnako tak dieťa a denné rutiny, ktoré musia zvládať. Pokiaľ viete, že máte denne chvíľku aj pre seba, neváhajte začať študovať online. Až 18 MBA online programov ponúka pražský Business Institut, kde si môžete vybrať podľa vášho zamerania buď všeobecnejšie programy – ako Podnikanie a manažment, Riadenie ľudských zdrojov, Management soft skills, Strategický manažment, alebo tie špecializovanejšie ako napríklad Event Management, Marketing a reklama, Management cestovného ruku alebo Management zdravotníctva. Podmienkou prijatia na štúdium je okrem riadne vyplnenej prihlášky tiež ukončené VŠ vzdelanie (min Bc. alebo BBA), alebo doloženie dostatočnej praxe v odbore. Zimné mesiace sú časom stráveným prevažne vo vnútri, internetové pripojenie a vhodné zariadenie je už takmer v každej domácnosti samozrejmosťou, a tak neváhajte využiť tento priestor na sebarozvoj. Prečítajte si viac o priebehu štúdia MBA online a staňte sa novou študentkou na Business Institut už dnes.

Momentálna rýchla doba a prítomnosť AI vyžaduje držať krok s dobou a vypadnúť z pracovného cyklu na 3 roky (aj viac) je bohužiaľ často mínusom pri prijímacom pohovore. Vykročte z davu a staňte sa študujúcou mamičkou na materskej, ktorá neváhala investovať do toho najcennejšieho, a to do vzdelania. Pre tých, ktorým chýba kontakt s ľuďmi a preferujú osobné stretnutie, je ideálnou voľbou kombinované štúdium, kde sa študenti schádzajú spolu s lektormi raz mesačne v podvečerných hodinách v pražských Vršoviciach. Na lektorských stretnutiach je možnosť sa inšpirovať formou diskusií k téme daného modulu alebo preberaním aktuálnych pracovných problémov a návrhov ich riešení priamo v praxi. Cenné sú aj kontakty, ktoré počas štúdia získate, a ktoré vám môžu otvoriť nové pracovné obzory.

Po úspešnom absolvovaní štúdia sa môžete už po roku pochváliť titulom MBA za menom. Bude to pre vás výborný hnací motor udržať krok s dobou, dozvedieť sa aktuálne trendy, prepojiť teoretické znalosti s praxou a čerpať ďalšie benefity, ako semináre a webináre zdarma, prístup do bohatej online knižnice, zľavy u partnerov a mnohé ďalšie. Štúdium je vhodné aj pre budúce mamičky, a pokiaľ ste na prahu vašej kariéry, môžete si zvoliť program BBA a vytvoriť si tak skvelý odrazový mostík k vášmu ďalšiemu profesijnému rastu. Nenechajte sa odradiť a ovplyvňovať radami z okolia, zvoľte si svoju vlastnú cestu. Business Institut bude stáť pri vás.

Zdroj foto: GingerKitten / Shutterstock.com

Súvisiace príspevky