Mnoho z nás sa tento rok osamostatnilo od rodičov, našlo si podnájom alebo rovno kúpilo byt, a tak sa obzerá po novom umelom vianočnom stromčeku. Veľa rodín má starý umelý vianočný stromček, ktorý chce vymeniť za lepší, krajší, kvalitnejší. Ďalším z nás sa stromček pokazil počas uskladnenia. Nech je to akokoľvek, ak hľadáte nový umelý vianočný stromček, mnohé typy, veľkosti aj rôzne druhy ihličnanov nájdete na florum-shop.sk.

Umelé vianočné stromčeky 3D sú ako živé

Dnes už môžeme kúpiť vianočné stromčeky z umelej hmoty, ktoré majú krásne 3D ihličie, a to na 100% svojej veľkosti. Ak chcete vianočný stromček s puncom luxusu, model, ktorý vyzerá ako skutočný, potom sa rozhodnite práve pre model s 3D ihličím. Na výber je z rôznych veľkostí tak, aby si správnu našiel každý záujemca.

Vysoké a majestátne pôsobiace umelé vianočné stromy

Chcete umelý vianočný stromček nad 300 cm? Bol väčší stromček vždy vašim snom? Alebo ho chcete použiť na vyzdobenie vstupnej haly vo vašej spoločnosti? Potom sa pozrite na umelé vianočné stromčeky nad 300 cm. Veľmi obľúbený je napr. umelý vianočný stromček NOEL MIX s piatimi rôznymi výškami. Zvoliť môžete 240, 270, 300, 350 a 400 cm. Ide o veľmi príjemný interiérmix 3D ihličia a PVC ihličia. Cena je práve teraz od 468 EUR.

Úplne úžasný je aj umelý vianočný stromček GIGANT tunel, ktorý môže mať 6,5 m – 15 m. Možno ho použiť vonku aj vo vnútri. Uprostred stromčeka je priechod, čo je neodolateľné.

Pestré, farebné vianočné stromčeky z umelej hmoty

E-shop ale ponúka aj netradičné vianočné stromčeky, umelé vianočné stromčeky štandard s PVC ihličím alebo napríklad farebné vianočné stromčeky, ktoré rozohrajú každý interiér aj očká detí.

Navštívte florum-shop.sk a vyberte si vianočný stromček podľa svojich predstáv i potrieb.

Súvisiace príspevky