Čo môže byť lepšie ako príjemná oslava vonku počas letného dňa či večera? Ale aj v najkrajších dňoch môže dôjsť k nečakanému dažďu či vetru, takže pripravenosť je tu naozaj nutná. Potrebujete zakryť svoje veci, ale najmä svojich hostí. Party stany poskytujú oddych od nepríjemného slnka a pomáhajú zabezpečiť, aby ste boli v bezpečí pred dažďom a poveternostnými podmienkami. Takýto stan využijete pri rodinnej oslave, svadbe alebo narodeninovej party. Stan je základnou súčasťou bezchybnej oslavy.

Veľa príležitostí v živote si vyžaduje výnimočnú oslavu a party stan pomáha zaistiť, aby táto slávnosť prebehla bez ťažkostí. Stan môže byť jednoduchý, komplikovaný, malý alebo veľký ako si len zažiadate. Pri výbere zohľadňujte tieto parametre. Otázkou číslo jedna pri kúpe stanu je, aký veľký ho potrebujete? Koľko pozvete na oslavu či svadbu hostí? Koľko ste ochotný do stanu investovať?

Aj keď neprší, nadmerné teplo môže zabiť party. Party stan umožňuje mať party takmer kdekoľvek. Namiesto prenájmu banketovej sály môžete mať svoju oslavu na záhrade alebo na zmysluplnom mieste, ako je farma vašich prarodičov.

 

Myslíte na kvalitu

Dôležité je vyberať si stan, ktorý vám niečo vydrží a ktorý je od kvalitnej značky. Ideálnou voľbou sú  stany Brimo, ktoré sú:

– variabilné
– rýchlo rozkladacie
– majú automatický systém zaistenia
– jednoduché zloženie stánkov
– rôzne rozmery

 

Myslíte aj na dekorácie

Ak chcete premeniť váš dvor na veľkú, letnú party, nie je to len o stane, ale aj o dekoráciách. Venujte pozornosť farbám, textúram a usporiadaniu, aby ste vytvorili ideálnu krajinu pre vašu špeciálnu udalosť. Osvetlenie je kľúčom k nastaveniu tej správnej nálady pre vašu oslavu. Vianočné osvetlenie je skvelou voľbou pre mnoho rôznych druhov podujatí, pretože sú mimoriadne všestranné a lacné. Skúste zavesiť svetielka spustené zo stropu alebo pozdĺž stien. Tiež vyzerajú skvelo špirálovito obtočené okolo stanových tyčí alebo kmeňov stromov.

Ak chcete urobiť odvážny krok s osvetlením, skúste použiť papierové svietidlá. Prichádzajú v rôznych tvaroch a farbách, takže si môžete vybrať od mäkkých, bielych glóbusov až po farebné, modré tvary hviezd.

 

Stoly a stoličky

Stoly a stoličky, ktoré si vyberiete, výrazne ovplyvnia atmosféru a prostredie vašej slávnosti. Chcete veľa malých, intímnych stolov, kde si hostia môžu vychutnať tichšie rozhovory? Alebo chcete dlhý komunálny stôl, kde sú všetci spolu? Pokiaľ ide o zdobenie vašich stolov a stoličiek, nezabudnite, že tu máte šancu byť naozaj tvorivými! Môžete použiť tradičné biele obrusy a sviečky, ak hľadáte klasický, elegantný štýl. Alebo pridajte farbu a textúru s obrusmi neónových farieb.

Súvisiace príspevky