Vileda Infinity Flex je spoľahlivý pomocník pri veľkom rodinnom praní, pretože naň môžete zavesiť hneď niekoľko pračiek naraz. Vysoké krídla sú ideálne pre dlhšie kusy, ako sú nohavice, deky či osušky. Poskytuje perfektnú stabilitu a pritom jednoduchú manipuláciu.

Praktický sušiak Infinity Flex je možné roztiahnuť a dosiahnuť maximálny sušiaci priestor až 30 metrov pre čo najpohodlnejšie sušenie bielizne. Potrebujete vysušiť obrusy, plachty alebo len veľké množstvo bielizne? Vďaka teleskopickým centrálnym drôtom, roztiahnuteľným od 117 do 205 cm, môžete veľké predmety jednoducho zavesiť, bez toho aby ste ich museli skladať. A keďže je vnútorný sušiak vysoký 1 meter, bielizeň sa nebude dotýkať zeme. Nová technológia zabezpečuje to, že sú teleskopické drôty extrémne odolné, trvácne a ultra silné. Vzhľadom k ich hrúbke nezanechávajú žiadne záhyby, čo vám výrazne skráti čas strávený žehlením.

Sušiak Vileda Infinity Flex je navrhnutý do interiéru, ale i exteriéru, keďže jeho konštrukcia je vyrobená z kvalitnej ocele a hliníku. Naviac má kolieska, ktoré vám umožnia jednoduchú manipuláciu.

Sušiak Vileda Infinity Flex zakúpite od 58 €.

Pre viac informácií navštívte www.vileda.sk

Súvisiace príspevky