Blíži sa výročie vášho zoznámenia, svadby, alebo chcete prekvapiť svoju drahú polovičku a venovať jej k narodeninám wellness pobyt pre dvoch, plný prírody, romantiky, skvelého jedla a vašej prítomnosti? Vydajte sa do Nízkych Tatier, kde nájdete štýlový hotel Björnson.

Prečo práve Hotel Björnson?

Nezabudnuteľné romantické wellness pobyty pre dvoch sú špecialitou tohto hotela. Björnson Jasná ponúka tieto pobyty v príjemnom horskom prostredí uprostred populárneho strediska Jasná Nízke Tatry. V okolí komplexu nájdete aj množstvo príležitostí k športovým zážitkom, takže stretnete množstvo návštevníkov, ale zároveň si budete môcť vychutnať dostatok súkromia pre vašu relaxáciu vo dvojici.

Ubytovanie podľa vášho vkusu

Unikátny ubytovací komplex, ktorý je umiestnený v samom srdci Jasnej, má pre návštevníkov k dispozícii niekoľko druhov ubytovania. Môžete si vybrať klasickú dvojlôžkovú alebo rodinnú hotelovú izbu, komfortný Hostel pre nenáročnú klientelu, apartmánový dom Villa s vlastnou kuchynkou a jedálňou, obývačkou a štýlovou vinárňou, alebo krásne nové designové minimalistické chatky Björnson Tree Houses, ktoré sú pre romantické pobyty vo dvojici ako stvorené. Či už si vyberiete akýkoľvek spôsob ubytovania, budete môcť využívať všetky možnosti a služby hlavnej chaty, teda stravovanie, neobmedzený prístup do wellness alebo detský kútik pre najmenšie deti.

Chutná kuchyňa a krásna reštaurácia

Láska prechádza žalúdkom, a preto je dôležité, aby ste boli spokojní aj s jedlom a prostredím, kde budete jesť. Krásna reštaurácia Jasná s barom a panoramatickou terasou prekoná všetky vaše očakávania. Zážitkom pre vás bude aj jedlo, pretože reštaurácia ponúka mnoho špecialít, tradičných jedál i kvalitných vín a nápojov. Hotelová terasa vám ponúkne krásny výhľad na panorámu celých Nízkych Tatier.

Súvisiace príspevky