Ak si chcete užiť nezabudnuteľnú dovolenku s množstvom zimných dobrodružstiev, lyžovačky a snowboardingu , o ktorej ste vždy snívali, navštívte Vysoké Tatry.  Tie svojím návštevníkom poskytujú 24 km dobre upravených lyžiarskych zjazdoviek a sneh si môžete užiť až po dobu 5 mesiacov v roku. Nájdete tu 20 moderných lanoviek a vlekov, ktoré vás vyvezú vysoko až k oblakom v strediskách Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec.

Ekologická SKI autobusová doprava z hotela na svah je súčasťou vysoko kvalitných služieb. A k dispozícii je spoločný tatranský skipas, ktorý platí vo všetkých strediskách vo Vysokých Tatrách. Toto všetko a ešte omnoho viac ponúka pobyt vo Vysokých Tatrách.

Vysoké Tatry – raj pre turistov

Je známe, že Vysoké Tatry sú jednou z najvýznamnejších národných pamiatok Slovenska a veľmi obľúbeným cieľom domácich i zahraničných turistov. Vysoké Tatry si zamilujete vďaka nádhernej prírodnej scenérie, ktorá je krásna v každom ročnom období, či už keď sa hory zelenajú alebo sú prikryté hustou perinou snehu. Nájdete tu rôzne turistické trasy a výstupy, vodopády a horské zvieratá. Nie je nič neobvyklé, keď pri turistike objavíte stopy medveďa hnedého.

Veľký výber hotelov a welnessu

Nájsť vhodný penzión v Tatrách nie je vôbec náročné. Je tu naozaj veľký výber z rôznych kategórii a cenových relácii, takže si každý príde na svoje.

Môžete si tiež užiť welness pobyt v Tatrách, ktorý je ľahko kombinovateľný s lyžiarskou dovolenkou. Doprajte si túto zimu to najlepšie a pobyt v Tatrách sa stane pre vás nezabudnuteľným zážitkom.

Je ľahké pochopiť, prečo sú Vysoké Tatry obľúbeným cieľom medzi cestujúcimi, ktorí hľadajú oázu pokoja a welnessu. Zasnežené hory a pokojné jazerá upokojujú myseľ iba tým, že sa na ne pozeráte. Vaše telo nájde pohodlie v inovatívnych kúpeľoch so špičkovou technológiou, ktoré ponúkajú najpokročilejšie procedúry. Vo welness centrách si môžete dopriať  zotavujúcu masáž po vzrušujúcom lyžovaní až po vysoko nápadité terapie, vďaka ktorým z vás opadnú starosti všedného dňa.

Súvisiace príspevky