Značka Lego rozhodne patrí k tým, ktoré sledujú aktuálne trendy. Neváha sa pýtať svojich malých zákazníkov, čo by chceli a čo by sa im páčilo. A aké novinky si dánsky výrobca farebných kociek pripravil pre tento rok?

 

Legová doba robotov

Lego už dávno nie je hračkou len pre najmenších. Kreatívna sada LEGO BOOST dovolí šikovným deťom aj ich oteckom zostavenie vlastného robota, ktorého možno ľubovoľne naprogramovať. Chcete, aby váš nový pomocník niečo priniesol, zareagoval na výraz vašej tváre alebo vrhal šípky zo zásobníka umiestneného na ramene? S touto sadou nie je nič nemožné. Interaktívny robot navyše spozná, keď ho zdvihnete zo zeme a vníma predmety a vzdialenosť! Zábava s ním skrátka naozaj nikdy nekončí.

 

Vo víre Hviezdnych vojen

Obľúbení vesmírni hrdinovia dobývajú v posledných rokoch nielen obrazovky kín, ale aj detské srdcia. Žiadnemu zapálenému fanúšikovi tak rozhodne nesmie chýbať v zbierke kráčajúca monštrum TE kapitána Rexa. Má žeriavy, rebríky aj funkčné zbrane a zľahka ho zložia už deti od deviatich rokov! Vojakov Impéria tak vydrží odrážať nekonečne dlho!

 

Výprava do zábavného parku

Lego však nezabúda ani na svoje obdivovateľky. Práve pre ne je tu nová stavebnica zo série Lego Friends – Horská dráha. Zveziete sa na nej po úžasnej atrakcii, vybláznite sa na ruskom bicykli alebo spoznáte, aké to je na vlastnej koži vystúpiť na adrenalínovú vežu. Skrátka a dobre, ak sa práve nechystáte na výlet do lunaparku, môžete si jeho malý kúsok zaobstarať priamo k sebe domov – napríklad ako milý darček pod stromček pre vašu malú princeznú. Oceníte množstvo zaujímavých herných prvkov i pestrofarebné prevedenie, ktoré dodá detskej hre tú správnu atmosféru.

Tým sme však súčasnú ponuku LEGO hitov ani zďaleka nevyčerpali. Ešte viac ich nájdete v e-shope http://www.elektro-produkt.cz s garanciou rýchleho dodania a vždy výhodných cien. Pripravte sa tento rok na vianočné sviatky s predstihom a urobte radosť deťom osvedčenými hračkami, ktoré pobavia aj poučia!

Súvisiace príspevky