Možno tiež patríte k tým, ktorí už v minulosti vyskúšali bieliace pásiky na zuby, ale s ich kvalitou a účinnosťou ste neboli príliš spokojní? To však neplatí pri bieliacich pásikoch, ktoré vám teraz predstavíme. Oslavujú úspech pri veľmi veľkom spektre užívateľov v rôznom veku. Sú síce drahšie, ale za krásny úsmev bez nutnosti návštevy dentálneho centra, sa táto cena určite oplatí.

Smejte sa s radosťou a bez hanby

Či už si zuby čistíme viac, farba skloviny môže byť rôzna. Niekto má značný podiel na jej odtieni tým, ako sa stravuje a čo pije, niekto dostal do vienka farbu skloviny s nádychom do žlta, s ktorou nie je vôbec spokojný. Kvalitné bieliace pásiky vám ale vedia pomôcť k úsmevu, o akom snívate.

Jedná sa o bieliace pásiky Crest 3D White, ktoré vám vybielia zuby doma, v bezpečí a pohodlí. Tento spôsob bielenia sa radí k veľmi populárnym, avšak nie vždy sú ľudia spokojní. Tu to neplatí. Pásiky na bielenie zubov sú na trhu už od roku 2001, a tak mali čas ujsť kus cesty. Konkrétne bieliace pásiky Crest sa pýšia mnohými oceneniami, dokonca v USA ich okrem zubárov a dentálnych hygienikov odporúča aj sama Americká zubná asociácia.

Nakúpte si bieliace pásiky podľa svojho priania

Na webových stránkach bieliace-pasiky.org nájdete mnohé bieliace pásiky Crest. Vyskúšať môžete napr. Crest 3D White Professional Effects, ktoré hodnotilo 6 užívateľov a vďaka nim získali pásiky 5 hviezd z piatich možných. Ide o najpredávanejší produkt z ponuky značky Crest, možno preto, že ponúka dostatočne veľký počet aplikácií pásikov, ktoré sú jedny z najsilnejších, a aplikujú sa na 30 minút denne. V balení nájdete 40 pásikov (20 na horné zuby a 20 na dolné zuby), teda vám vystačí na 20 aplikácií.

Kompletnú ponuku bieliacich pásikov Crest nájdete na webových stránkach bieliace-pasiky.org. Vyskúšajte ich a zaraďte sa k ďalším spokojným zákazníkom.

Súvisiace príspevky