Poďte sa v lete odviazať. Rozhodne sa nevrhnite na svoje staré shopperky. S menšími kabelkami vypadáme lepšie.

Minimalistické leto s listovými spoločenskými kabelkami

Áno, listové spoločenské kabelky majú svoje stále miesto v našich slávnostných a plesových róbach. K tým sa možná toto leto vrátime, pretože nás čaká dohnať všetky spoločenské udalosti, ktoré sa museli kvôli Covid-19 odložiť. Takže svadby, záhradné párty, oslavy narodenín a výročí – tam všade sa vám táto spoločenská kabelka bude hodiť. Skúste z nej ale vo svojich outfitoch dostať ešte viac. Napríklad v kombinácii s pravým letným hitom – s maxišatami plnými kvetinových vzorov, či trebárs s odvážnym overalom. Listová kabelka s nimi perfektne ladí, aj keď nejde o spoločenské outfity. Dokonca ani nemusíte opustiť svoj aktuálne zamilovaný štýl – tenisky ku všetkému. Naopak! S listovou kabelkou vytvoria naše sneakersky parádnu a odvážnu kombináciu.

Farebné krásky na všetko, čo potrebujete mať pri ruke

Malé kabelky vypadajú elegantne a noblesne. Ani tie listové nemusíte obvykle nosiť iba v dlani. Nie sme plese, a tak s nimi v lete smelo na rameno. Takmer žiadnej z nich nechýba elegantné odnímateľné ramienko. Tak pozor len to, aby ste ho v prípade, že ho sem tam dáte dolu, niekam nezaložili.

Pohodlné a bezpečné – to sú crossbody kabelky

Kabelky crossbody ponúkajú extra pohodlné nosenie, viac miesta, a taktiež bezpečie. Ideálne je ich nosiť nakríž cez hrudník. Takto ich máme vždy bezpečne na očiach aj v rukách a nedáme príležitosť ani vreckárom. Crossbody kabelky rôznych farieb sú hitom. Dokážu byť elegantné aj farebné, menšie aj väčšie, dámske aj u unisex. Nebojte sa ani vtipných prvkov. Takých, aké nájdete napríklad na crossbody kabelke David Jones. O tohoto panáčika zvediete boj aj so svojimi deťmi.

Súvisiace príspevky