Pokiaľ ste sa doposiaľ vyhovárali na to, že je všetko zatvorené, a tak si nemáte ísť kam ani zacvičiť, tak teraz už to nepôjde. Urobte si radosť novými kúskami do svojho športového šatníku a vyrazte si von zacvičiť, postavte sa na kolieskové korčule, alebo si choďte zabehať. A ak sa vám nič z toho nechce, tak sa aspoň svižne prejdite.

K pohybu nás ženy často motivujú nové kúsky oblečenia

Veď komu by sa chcelo ísť cvičiť v starých a už nie najlepšie vyzerajúcich kúskoch. Avšak pozor na to, čo si kupujete. Nie v každom oblečení sa budeme cítiť dobre. Potrebujeme kúsky, ktoré strihovo vylepšujú našu postavu. Legíny si môžeme dovoliť s každým typom postavy, ale musíme siahnuť po tých správnych. Úžasná Gym glamour značka pre ženy ponúka presne také. Kvalitný materiál sedí ako druhá koža. Strih je komfortný, s vysokým pásom. Materiál má ideálne tepelné vlastnosti. Výborne vypadá aj dizajn legín. Dámske fitness legíny Gym Glamour sú určené predovšetkým pre posilňovanie. Oceníte ich pri náročnom tréningu, ale aj pri iných aeróbnych aktivitách.

Športové oblečenie ako pre bohyne

Nebbia fitness oblečenie je ďalšou značku, ktorá by v našom športovom šatníku nemala chýbať. Značka nás oblečie na náročný fitness tréning, ale aj tak, aby sme sa ako kráľovné cítili doma na gauči, keď sa nám práve nechce cvičiť. Aktuálna lichotivá kolekcia fitness oblečenia Nebbia má úžasné dizajnové prvky, ktoré tepláky a fitness funkčné oblečenie povyšujú na vyšší level.

Ako sa dostať opäť do formy

  • Vybavte sa všetkým, čo potrebujete, aby ste sa pri cvičení cítili komfortne.
  • Naplánujte si pravidelné cvičenie. Radšej kratšie, ale v pravidelných intervaloch.
  • Snažte sa žiadny naplánovaný termín cvičenia nevynechať.
  • Nikdy nevynechajte dve cvičenia za sebou. A tiež nie viac ako jedno v týždni.
  • Cvičte, ale súčasne dbajte na kvalitnejšie stravovanie. Ale pozor, cvičenie si vyžiada viac vašej energie, ktorú je telu potrebné dodať vhodnou stravou.

Súvisiace príspevky