Tešíte sa na dovolenku bez starostí? Naplánovali ste si cestu na Slovensko, ale nechcete si brať svoje auto? Alebo sa vám na Slovensku stala nemilá príhoda a vy potrebujete akútne zohnať auto na vybavenie najdôležitejších náležitostí? Aj tak či tak, požičanie auta nebolo nikdy jednoduchšie. Autopožičovňa Poprad má širokú sieť pobočiek, podľa ktorej sa jednoducho zorientujete, v ktorom (i sebrozlehlejším) mieste sa nachádzate a objednáte si vozidlo z najbližšej požičovne. Vaša zložitá situácia bude vyriešená nielen vďaka rozsiahlej sieti, ale aj tomu, že je každá požičovňa otvorená 24 hodín denne. Stačí zavolať a dohodnúť sa na type auta, ktoré by vám pre účel cesty vyhovovalo.

 

Auto rental ponúka servisované a spoľahlivé vozidlá rôzných kategórií

Auto rental dokáže pomôcť osamelým motoristom prenájmom malého osobného auta aj rodine, ktorej sa pokazilo auto počas dovolenky a potrebuje si požičať automobil napríklad o siedmich miestach. Požičovňa samozrejme nefunguje na “zavolanie v núdzi”. Včasnou rezerváciou obľúbeného typu auta si ušetríte pomernú sumu z prenájmu, a ešte získate bonusy navyše.

 

Požičovna áut Bratislava sa o Vás postará

Preverená požičovna aut Bratislava dokáže byť nápomocná vodičom z metropole, ktorí potrebujú vyriešiť okamžitú, nepríjemnú situáciu, ale aj motoristom zo vzdialenejších obcí, ktorí potrebujú vozidlo na prepravu využívať síce nie príliš často, avšak pravidelne. Stáli zákazníci alebo tí, ktorí si auto rezervujú včas, získavajú zaujímavé zľavy. Nečakajte na náhlu situáciu, uložte si kontakty na sieť požičovní do telefónu a uvidíte, že sa budete cítiť istejšie – špeciálne, keď cestujete s rodinou, deťmi alebo staršími rodičmi. Ak vám k tomu požičovňa zoženie ubytovanie alebo transfer z letiska, budete ešte spokojnejší. Ani nevadí, že nemáte rozmenene peniaze, platiť sa totiž dá aj kartou.

Súvisiace príspevky