Ak si každý deň varíte kávu v rýchlovarnej kanvici alebo už dosluhujícím kávovaru, je najvyšší čas poobzerať sa po novom pomocníkovi do kuchyne. Súčasný trh s kávovarmi je pomerne rozmanitý a zohnať sa dajú modely, ktoré vám pripravia ak lahodné espresso, tak aj výborné latte. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme kávovary JURA, ktoré získavajú v posledných rokoch na obľúbenosti.

Švajčiarska značka JURA predstavuje jedného z najvýznamnejších výrobcov automatických kávovarov na celom svete. Zakladá si na intuitívnom riešeniu a jednoduchom ovládaniu. Používa inovatívne technológie a v neposlednom rade si potrpí na perfektnom dizajne, ktorý dokonale zapadne do modernej kuchyne i kancelárie.

JURA E8

Veľmi populárnym kávovarom z ponuky značky JURA je model JURA E8 s funkciou OneTouch cappuccino, pričom stlačením jediného tlačidla si pripravíte kávu, na ktorú máte práve chuť od latte macchiato po flat white. Kávovar JURA disponuje tiež impulzným extrakčným programom, ktorý sľubuje úžasnú arómu.

JURA WE8

Ak zháňate kávovar do kancelárie, môžete siahnuť po zariadení JURA WE8, ktoré dokáže pripraviť ak klasiku v podobe ristretto, tak aj mliečnu špecialitu, ako je café crème. Oproti predchádzajúcej spomínané variante JURA WE8 ponúka väčšiu nádrž na vodu a násypku na kávu aj kontajner na odpad.

JURA E6

Pokiaľ zháňate lacnejšiu alternatívu do kuchyne, vyberte predchádzajúci rad JURA E6, ktorý zvládne pripraviť sedem nápojov. Samozrejmosťou sú slovenské menu a technológie optimalizujúce dobu extrakcie espressa.

JURA WE6

Rovnako tak môžete zohnať aj lacnejšieho pomocníka do kancelárie, a to konkrétne model JURA WE6. Kávovar je vhodný pre prípravu i desiatok káv denne, lebo je zvýšenej záťaži prispôsobený.

Pri jednotlivých kávovarov nájdete podrobné špecifikácie, a tak si urobíte predstavu o tom, čo vám ktorý prístroj ponúka.

Súvisiace príspevky