Zazreli ste v tlači alebo na internete podivný názov COLOP E-mark? Pokiaľ mu nerozumiete, vysvetlenie je jednoduché – E-mark je tlačiace pečiatka od firmy COLOP. A pojmy COLOP E-mark, elektronická pečiatka e-mark, elektronická pečiatka COLOP a podobne sú na svete.

Absorpčný povrch alebo špeciálna etiketa COLOP

Tlačiace farebná elektronická pečiatka COLOP zanechať odtlačok na akomkoľvek absorpčnom povrchu. Ktoré materiály majú absorpčný povrch? Tak napríklad papier, lepenka, drevo, plátno a ďalšie povrchy so špeciálnym základným náterom. Ak by ste chceli označiť kovové, plastové alebo sklenené povrchy, potom na nich nalepte etikety COLOP. Aj tieto materiály potom zostanú označené trvalo..

Elektronická pečiatka COLOP funguje online aj offline

Asi vás bude zaujímať, či pre prácu s elektronickou pečiatkou e-mark budete vždy potrebovať počítač, tablet, prípadne mobilný telefón. Predstavte si, že nie. Na svoju elektronickú pečiatku si totiž môžete trvalo uložiť až štyri odtlačky, ktoré potom môžete používať v režime offline, teda bez pripojenia k softvéru.

Pre plne farebné fotografie stačí trojfarebná atramentová kazeta

Určite je vám jasné, že ani elektronická pečiatka nedokáže tlačiť bez určitého druhu farby. COLOP E-mark využíva atramentovú technológiu, ktorá bola špeciálne vyvinutá práve pre túto značku. Trojfarebná atramentová kazeta obsahuje atrament na báze vody. Tri farby atramentu umožní vznik akejkoľvek farebné kombinácie, takže s jeho pomocou môžete prostredníctvom farebnej elektronickej pečiatky COLOP vytvárať napríklad nádherné farebné fotografie.

Považujete sa za moderného človeka? Kúpte si COLOP E-mark!

Elektronická pečiatka e-mark je jednoducho inteligentný, mobilný a flexibilný, moderný a inovatívny kancelársky a organizačný a marketingový, ale aj motivačný nástroj, bez ktorého sa moderný človek nezaobíde.

Súvisiace príspevky