Dnešný obchodný svet sa neustále rozvíja a vyvíja. Je dôležité pre  talentovaných profesionálov, ak sa chcú odlíšiť od konkurencie a posunúť po rebríčku spoločnosti smerom nahor, rozvíjať silný základ pokročilých obchodných zručností. Zatiaľ čo stále viac zamestnávateľov hľadá kandidátov s MBA, získanie tohto titulu zostáva pre pracujúcich dospelých ťažkým a skľučujúcim záväzkom, a to najmä pre ženy, ktoré sa často musia rozhodovať medzi kariérou a rodinou. Našťastie, štúdium MBA na Business Institut ponúka skvelé riešenie pre tých, ktorí hľadajú kariérny rast.

Aj ženy môžu byť úspešné

V posledných niekoľkých desaťročiach urobili ženy výrazný pokrok v zmenšovaní rozdielov medzi mužmi a ženami v prihláškach na obchodné školy. Najnovšie údaje z Národného strediska pre štatistiku vzdelávania ukazujú, že ženy tvoria 47 percent jednotlivcov, ktorí získali postgraduálne štúdium na amerických obchodných školách, v porovnaní s 25 percentami v roku 1980 a menej ako 5 percentami v roku 1970.

Základom týchto celkových štatistík sú dôležité trendy v oblasti možností programu, náboru kandidátov a kariérnych výsledkov, ktoré poskytujú určitý pohľad na to, prečo sa ženy na celom svete rozhodujú o tom, že teraz je ten pravý čas na to, aby sa vzdelávali v oblasti obchodu. Pripojíte sa k nim?

Rozšírené možnosti programu

Business Institut ponúka ženám širokú škálu typov a formátov programov, aby si našli ten najlepší program pre ich osobu. Tieto rozšírené možnosti zahŕňajú viac magisterských programov podnikania v špecializovaných oblastiach a nové formáty programov MBA, ako napríklad online formu štúdia. Pre mnohých pragmatických žiadateľov tieto programy poskytujú flexibilitu, ktorú potrebujú na vyváženie povinností v škole, kariére a rodine. Tento program je výhodný najmä pre ženy, ktoré sú často postavené medzi otázku, či sa budú venovať kariére alebo rodine. Vďaka online programu môžete študovať aj počas materskej dovolenky a pripravíte sa tak na úspešnú kariéru.

Flexibilita a pohodlie vďaka online forme štúdia

Online programy sú určené pre študentov, ktorí majú mnoho ďalších povinností, napr. pracujú a nemôžu stratiť kvôli štúdiu stabilný tok príjmu a sú veľkou výhodou pre ženy, ktoré tiež pracujú, musia sa starať o rodinu alebo sú momentálne na materskej dovolenke. E-learning zjednodušuje celé štúdium. Stačí vám len pripojenie na internet. Materiály triedy sú vám k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek len s niekoľkými kliknutiami myši. A čo viac, nástroje a zručnosti zozbierané prostredníctvom vašej online štúdie sa dajú priamo uplatniť v práci, čo vám poskytuje potenciál na zlepšenie procesov alebo stratégie s takmer okamžitým účinkom. Pômože vám široká ponuka MBA programov, napr. Management zdravotníctva, Marketing a reklama alebo Strategický manažment, vďaka ktorému sa naučíte byť dobrou manažérkou a riadiť firmu.

Uvedomte si, že môžete byť dobrou matkou a manželkou a zároveň úspešnou ženou. Nezaháľajte a už viac nečakajte. Prihláste sa na štúdium MBA už dnes.

Súvisiace príspevky