Okrem toho si mohla zdravotná sestra Henrieta začiat kupovať o 2 čísla menšie oblečenie a je so sebou veľmi spokojná. Za 7 mesiacov vďaka výživovej poradni NATURHOUSE schudla takmer 27 kg a zoštíhlela cez pás o 17 cm.


Henrieta, môžete nám povedať, čo Vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?

Inšpirovala ma moja kamarátka, ktorá schudla s pomocou metódy NATURHOUSE. Tá zmena bola úžasná. Tiež som to chcela vyskúšať a presvedčiť samu seba, že to dokážem.

 

Pamätáte si, ako prebiehala Vaša 1. konzultácia? Čo sa na nej dialo?

Áno, čakala ma sympatická a usmievavá pani poradkyňa Lívia a vysvetlila mi podrobnejšie v čom spočíva metóda NATURHOUSE. Zvážila ma na špeciálnej váhe, ktorá ukázala zadržiavanú vodu a nadbytočný tuk. Porozprávali sme sa o mojich vtedajších stravovacích návykoch. Zostavila mi nový jedálniček na mieru, vysvetlila ako sa mám stravovať po novom a na čo si mám dávať pozor. Čo ma veľmi prekvapilo bolo to, že mi odporúčala jesť až 5x denne.

 

Začala ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňovala?

Oceňovala som to, že som mala široký výber jedál, samá zelenina a ovocie, zdravé a ľahké jedlá, čo mi veľmi vyhovovalo.  Jedla som viacej ako predtým a napriek tomu išli kilá dole a mala som viacej energie.

 

Čo pre Vás znamenali pravidelné týždenné konzultácie?

Radosť a ďalšiu výzvu pre mňa. Keď som videla výsledok a úbytok na váhe, motivovalo ma to ďalej a išla som si za cieľom.

 

K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali Vás?

V prvom rade som začala jesť menšie porcie ale viackrát denne, vynechala som sladkosti, ktoré mi popravde pri zmene jedálnička ani nechýbali a dávala som si pozor na také potraviny, ktoré majú viac kalórií.

 

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako Vám pomáhali a ktoré ste si obľúbila?

Som o tom presvedčená, že veľkú úlohu okrem jedálnička mali aj výživové doplnky, ktoré som si veľmi obľúbila. Chutili mi veľmi sušienky FIBROKI, čaj INFUNAT RELAX a extrakt z artičoku v ampulkách LEVANAT.

 

Pokračujete s užívaním produktov aj teraz?

Áno, čaj INFUNAT RELAX pijem skoro každý deň a vlákninu FIBROKI si dávam každý deň s jogurtom.

 

Keď sa obzriete späť, pripadalo Vám ťažké schudnúť?

Práveže nie. Bála som sa toho ako to zvládnem. Dodržala som všetky odporúčania, pravidelne som užívala výživové doplnky a spolu to bola hračka.

 

Ako sa teraz cítite ľahšia o 26 kg?

Cítim sa veľmi dobre, zdravá, plná energie. Kupujem si o 2 čísla menšie oblečenie a som so sebou veľmi spokojná.

 

Kombinovala ste chudnutie s cvičením?

Áno, síce nie pravidelne. Cvičím kalanetiku, ktorá sa zameriava hlavne na spevnenie tela, zvyšuje svalovú silu, rovnováhu a flexibilitu. Sú to jednoduché cviky, ale veľmi účinné.

 

Plánujete do NATURHOUSE dochádzať aj naďalej?

Výživovú poradňu v Nových Zámkoch navštevujem pravidelne. Okrem toho, že som si obľúbila produkty, spoznala som fantastických ľudí. Veľká vďaka patrí mojej výživovej poradkyni Ing. Lívii Laczovej za jej povzbudzujúce slová a za rady, ktorými mi motivovala.

Vašu najbližšiu pobočku výživovej poradne NATURHOUSE, ale aj tipy pre zdravé chudnutie, dohľadáte na www.naturhouse.sk/pobocky.

[creativ_alertbox icon=”” colour=”green” custom_colour=””]Henrieta schudla: 26,7 kg

  • Henrieta: Výška: 180 cm
  • Vek: 38 rokov
  • Pôvodná hmotnosť: 111,1 kg
  • Súčasná hmotnosť: 84,4 kg
  • Dĺžka chudnutia: 7 mesiacov
  • Pôvodná veľkosť oblečenia: 46
  • Súčasná veľkosť oblečenia: 42[/creativ_alertbox]

 

Súvisiace príspevky