Vybrať vhodný darček pre muža nie je nič jednoduché, najmä ak je vaša drahá polovička naozaj náročná. V prípade, že nechcete míňať za drahé hodinky a šperky, ktoré by aj tak váš partner nenosil, je lepšie siahnuť po niečom praktickejším, ako je potrebné oblečenie. Pozrite sa mu do šatníka, určite nájdete veľa starých tričiek, ktoré sú vhodné už skôr len na záhradu. Obmeňte teda jeho šatník. Dokonca nemusíte minúť stovky eur, pretože vám predstavíme cenovo prijateľný e-shop so vskutku kvalitným tovarom.

Ak by ste zašla do obchodu so športovým oblečením, pravdepodobne by vám zostal rozum stáť nad tým, koľko stojí obyčajné pánske tričko. Nechcete za jedno všedné tričko s tromi prúžkami platiť sto euro? Pozrite sa teda do pestrého produktového portfólia e-shopu 4fstore, ktorý má dokonca vlastnú značku.

 

Pánske tričká rôznych strihov

Pánskym tričkom rozhodne nič nepokazíte. Veľmi obľúbené sú pánske tričká s potlačou. Čo takto oranžové tričko so značkou 4F? Zostávať teda nemusíte len u tradičnej čiernej, respektíve bielej, pretože paleta farieb je oveľa širšia. Pokojne svojmu partnerovi kúpte tričko neónovo oranžové, modré, červené, prípadne i lososové. Zvoľte farbu nielen podľa toho, aká sa páči vám, ale aká prevažuje aj v šatníku vášho partnera. Dôležité totiž je, aby sa tričko páčilo hlavne jemu, inak ho nosiť nebude. Pánske tričká zoženiete v e-shope 4fstore už pokojne od 10 euro. Lákavé, nemyslíte?

Ceny sú vskutku prijateľné, pritom oblečenie je vysoko kvalitné, dokonca si ho pochvaľujú aj svetovo známi a vrcholoví športovci. Pánske tričká majú športový nádych, ale pokojne sa dajú zladiť s džínsami i šortkami. Pozrite sa teda na webovú stránku https://4fstore.sk/muzi/oblecenie/tricka.html a potom prejdite aj do ostatných kategórií.

 

Prihoďte ďalšie kúsky oblečenia

Keď už budete v tom nakupovaní, nezostávajte len v kategórii s pánskymi tričkami, zavítajte aj do ďalších kategórií. Čo tak svojmu mužovi prikúpiť nejakú mikinu, vestu, bundu či nohavice? Ak patrí medzi aktívnych jedincov, určite ocení aj funkčný odev či cyklistické oblečenie. Hoci mu kúpite celý outfit, nezruinuje vás to, lebo ceny sú naozaj priaznivé, čo sa o kamenných predajniach s oblečením mnohokrát povedať ani nedá.

Akonáhle vyberiete oblečenie pre svojho partnera, nezabudnite aj na seba, pretože e-shop 4fstore sa nezameriava len na pánsku módu. V ponuke nájdete aj dámske oblečenie, a to od tričiek cez mikiny až po nohavice. Vybaviť môžete tiež svoje deti a celá rodina tak bude spokojná.

Samostatnú kategóriu tvoria doplnky, napríklad batohy, ktoré určite oceníte na spoločnom rodinnom výlete. Zabudnúť nesmieme ani na pohodlnú obuv, ktorú môžete nosiť do práce aj na vychádzky do prírody.

Súvisiace príspevky