Hormonálna rovnováha je v súvislosti so zdravím veľmi dôležitá. Najmä ženské pohlavie prichádza do kontaktu s hormonálnou nerovnováhou. Táto nerovnováha vzniká v období menopauzy, kedy sa vyskytujú nepríjemné symptómy, ktoré môžu vyvolať hormonálne zmeny. Ako proti tomu bojovať?

Hormonálnu rovnováhu môžeme vysvetliť ako prirodzenú tvorbu hormónov v našom tele. Túto funkciu však môže narušiť nesprávna životospráva, užívanie antikoncepcie či rôznych liekov, ktoré nie sú vyvinuté na prírodnej báze. My však pre vás máme riešenie, ako si udržať zdravú hormonálnu rovnováhu, vďaka výživovému doplnku.

Prírodný výživový doplnok Karnitín + chróm je plný výhod. Okrem toho, že tento výživový doplnok priaznivo pôsobí na imunitný systém človeka, taktiež napomáha k regulácii hormonálnej rovnováhy. Chróm dokonca napomáha k udržaniu si normálnej hladiny glukózy v krvi. Priaznivo ovplyvňuje metabolizmus bielkovín a funkciu nervového systému.

Tento výživový doplnok sa užíva dvakrát denne a dokonca, môžu ho užívať aj deti od 12 – tich rokov. Práve toto je dôkazom toho, že tento výživový doplnok naozaj nemá škodlivé vedľajšie účinky a je vyrobený z čisto prírodných látok. Neobsahuje lepok ani konzervačné látky.

Karnitín a jeho účinky

Karnitín je prirodzená živina, ktorá priaznivo pôsobí v energetickom metabolizme a taktiež má svoju úlohu aj v metabolizme tukov. Využíva sa aj pri športovaní, je to výborný spaľovač tukov, ktorý dokonca posilňuje výdrž človeka! Čo je však dôležité je to, že má výborné účinky na udržanie si hormonálnej rovnováhy. U človeka znižuje stres, agresivitu, chráni svalové tkanivá a taktiež má pozitívny vplyv na kvalitnejšie spermie u mužov.

Tak neváhajte a vyskúšajte tento výživový doplnok, ktorý je vyrobený na prírodnej báze. Nemáte sa tak čoho obávať a vaše zdravie a imunita sa časom určite výrazne zlepší!

Súvisiace príspevky