Mnohí považujú sex shop za slizký a je pre nich jednoducho tabu. Predsudky v minulosti nedovoľovali ženám, navštevovať ich. Boli vždy spájané s niečím temným a hanlivým. V dnešnej dobe je tomu trochu inak. Sexuálny trh má v súčasnosti miesto, kde sa ženy môžu cítiť sexuálne posilnené a hýčkané, a nie posudzované inými, keď sa snažia o sexuálne potešenie. Existujú  ženy, ktoré sú ochotné minúť viac ako 100 dolárov na luxusný vibrátor. Tieto obchody skladujú dobre navrhnuté, často ekologicky šetrné „hračky“, takže ženy sa v nich nemusia hanbiť za to, že chcú zažiť sexuálne potešenie.

 

Cesta k orgazmu

Ženské telo prechádza niekoľkými fázami v živote. S každou fázou, máte tendenciu spoznať rytmus ako hodinky, napríklad menštruačný cyklus. U väčšiny žien, to isté platí pre orgazmus. Vzhľadom na správne podmienky počas sexuálneho styku, v páre alebo sám, orgazmus sa očakáva ako konečný výsledok, ak je to váš cieľ.

Nie je nezvyčajné, že žena nikdy nezažila orgazmus počas sexuálnej aktivity. Až 50% žien nezažíva počas sexu orgazmus. To neznamená, že nemajú uspokojujúci sexuálny život.

Ženy sa snažia naučiť  ako získať orgazmus. Spoznávajú svoje telo, k čomu im dopomáha masturbácia. Znalosti, ktoré sa pri nej naučia, pretavujú do posteľných hrádok s ich partnerom. Niektoré ženy rady používajú objekty, ako sú sexuálne hračky na masturbáciu. Každá hračka je iná a žena zistí, že rôzne veci stimulujú genitálie rôznymi spôsobmi. Objavovanie toho, čo je príjemné pre vás, môže vyžadovať čas a prax, ale je to dôležitá súčasť spoznávania vášho tela a zistenia, čo vás poteší.

Zábavné hračky ako vibračný krúžok či vzrušujúce Venušine guľičky mnohým ženám dopomáhajú dostať sa do raja a sú krokom k oveľa väčšej sexuálnej spokojnosti žien. Predstavujú spôsob, vďaka ktorému žena, ktorá doposiaľ nikdy nezažila vrchol, ucíti, čo je to orgazmus.

Súvisiace príspevky