Na Slovensko mieri každoročne mnoho zahraničných hostí. Mnohí idú na služobnú cestu, ďalší riešia rodinné záležitosti, iní idú na dovolenku. Či už len prechádzate, alebo hľadáte krásne miesta a mestá Slovenska, Púchov by vám bezpochyby nemal uniknúť.

Ubytovanie Púchov

V prvom rade si nájdite kvalitné ubytovanie Púchov. Také je napr. v Penzióne Sisi. Ubytujte sa v jednolôžkových až 4 lôžkových izbách, alebo zvoľte 2 alebo 3 lôžkové štúdio DE LUXE či 3 lôžkový APARTMÁN. Izby majú aj svoju kuchynku, kde si môžete uvariť, čo je skvelé predovšetkým pre rodiny s deťmi. Najesť sa ale môžete aj v reštaurácii, či už SISI Metropolis, alebo napríklad v ázijskom bistre Ha-noi.

Precestujte Púchov a okolie

V Púchove a jeho okolí sa dá prežiť veľmi pekná dovolenka. Pre ľahšiu turistiku zvoľte prechádzku z Považského Podhradia na Považský hrad. Záujem mnohých ľudí si denne získava aj Manínska tiesňava.

Vo vzdialenejšom okolí môžete navštíviť Púchovskú dolinu a Strážovské vrchy, ktoré vám poskytnú oddych, relax, ale aj aktívnu turistiku a s ňou späté náučné chodníky. Náučným chodníkom po spevnených cestách prejdete k drevenej rozhľadni na kopci Tlstá hora (651 m nm), a k trom skalným útvarom Lazovská skala, Čertova skala a skala Vieska. Celková dĺžka náučného chodníka je 13 km.

Užiť si môžete aj túru z južnej časti Javorníkov, v Púchovskej vrchovine potom stretnúť nielen kúzelnú prírodu, ale aj históriu spätú s obdobím keltských Kotínov.

Nachádza sa tu aj Lednický hrad, ktorý by nemal byť zabudnutý.

Zavítajte na webové stránky penzionsisi.sk a pozrite sa na bohatú fotogalériu, vďaka ktorej uvidíte, aké pekné ubytovanie je vám k dispozícii za viac ako priaznivú cenu. Či už ste súkromná osoba alebo podnikateľ, stačí rezervovať si termín a tešiť sa na pokojnú noc alebo dovolenku, pri ktorej spoznáte krásy Púchova a jeho okolia.

Súvisiace príspevky