Báječné zimné večery na horách majú svoje jedinečné a vskutku neopakovateľné čaro. A aké to ešte len je, keď sa ich leňošivá atmosféra spojí s romantickými kulisami z čias našich babičiek?

Stačí staviť na ubytovanie v niektorej z historických chalúp v samom srdci Krkonôš. Mestečko Čierny Důl ich vo svojom strede ukrýva hneď päť. Nás najviac zaujala chalupa Brusírna, a práve tú vám na nasledujúcich riadkoch predstavíme.

Vyberte si jednu z piatich originálnych zrubových chalúp v Krkonošiach v blízkosti Čierneho Dolu a vyskúšajte si všetko tak dôkladne, ako je to len možné. Chalupa Brusírna je postavená v modernom čistom štýle s veľkými oknami a štýlovým nábytkom. Poteší vás aj prítomnosť plne funkčných

kachľových pecí, sauny alebo kúpacieho suda. K dispozícii je skrátka všetko, čo by si len milovníci severskej romantiky mohli priať.

 

Jednoduchá elegancia dreva

Za všetkými týmito objektmi stojí tím Martina Roubala, prinášajúci na náš trh kvalitné drevostavby z masívneho dreva od rodinných domov až po víkendové zrubové chatky. Celá stavba je kompletne realizovaná od projektu až po vnútorné obklady a okamžite pripravená na nasťahovanie. Samozrejmosťou je aj kvalitný záručný a pozáručný servis.

Ešte skôr, než si sami nejaký taký zaobstaráte, pozrite si skutočnú rodinnú drevostavbu zblízka v rámci svojej rodinnej dovolenky. Ubytujte sa, zoznámte sa s podrobnými pôdorysmi a nechajte sa inšpirovať jeho jednoduchosťou a praktickosťou. Zistite viac informácií a zadajte si nezáväzný dopyt.

 

Doprajte si viac – je to ľahké

Na stránkach Martina Roubala je k dispozícii aj obsiahla fotogaléria zrubov, zobrazujúci už realizované stavby. K dispozícii sú zobrazenie interiérov i exteriérov. Vyberte si prvky, ktoré sa vám najviac zapáčia, porovnajte jednotlivé možnosti a využite ich vo svojom vlastnom návrhu.

Súvisiace príspevky