Počas celého roka si môžte vychutnať čaro Vodného parku Bešeňová. Neinak je tomu aj v čase letných prázdnin. Na rodiny s deťmi čaká skvelá zábava pri veselých atrakciách aj rôzne hudobné koncerty. Neodmysliteľnou súčasťou tohto jedinečnoho vodného parku je termálna voda blahodarne pôsobiaca na ľudský organizmus.

Návštevníci si užijú zábavu na letnej atrakcii Bublina a na Raftovaní, či v celoročne otvorenom  bazéne s vlnami, v ktorom je postarané o jedinečný zážitok z morského príboja. Bublinu je možné preliezať, vyliezť na jej vrchol a skĺznuť do záchytného bazéna. Počas raftovania návštevníci preplávajú popod most, cez úzku jaskyňu a okolo veľkej lode. Vo vnútri lode sa navyše nachádza bazén na potápanie, na dne ktorého čaká na objavenie starý poklad. Veľmi obľúbenými sú tobogany. Bešeňová ponúka až sedem celoročných a šesť letných toboganov a šmýkačiek.

Mláďatá domácich a exotických zvierat ako papagáje, emu, korytnačky, ovečky a mnoho ďalších nájdete v ZOOKONTAKTE Bešeňová, kde si prídu na svoje všetky vekové kategórie.

Na najmenších čakajú vodné atrakcie Detský hrad a Detská veža so šmýkačkami a preliezkami a Detský svet s nafukovačkami, skákacími hradmi a trampolínami.

Rodičia si určite radi oddýchnu s osviežujúcim nápojom v ruke v bazéne s vodným barom Cosmopolitan Bar, či v saunovom svete Harmónia Wellness & Spa. Bezpochýb si to po absolvovaní všetkých atrakcií zaslúžia.

Roky obľúbeným miestom na rodinnú dovolenku je Hotel Bešeňová, ktorý sa nachádza priamo v areáli vodného parku. Od začiatku júla – ako prvý hotel na Slovensku – ponúka neobmedzené vstupy do vodného parku v cene ubytovania. V krásnom prostredí Liptova si tak za dverami vašej izby môžete vychutnať nespútanú jazdu toboganmi či relax v termálnych bazénoch KOĽKOKRÁT LEN CHCETE!

Všetkým návštevníkom spestrí pobyt v Bešeňovej animačný program a víkendové  hudobné koncerty. Zabaviť sa budú môcť všetci, čo majú radi aktívny odpočinok a hudbu. Počas hudobných vystúpení sa predstavia  Sima Martausová, Mafia Corner, Dominika Mirgová, najmenších potešia Šmolkovia. Na svoje si vďaka kapele Dora a FS Lúčan prídu aj milovníci folklóru, fanúšikov súťaže Česko-Slovensko poteší koncert Adély Radimcovej.

www.besenova.com

Súvisiace príspevky