Pre radosť mnohých mužov sú ženy často nekonečne potešené kvetinovými darmi. Nie je nič krajšie ako dostať starostlivo vybranú kyticu kvetov. Možno sa obávajú, že príliš nahliadnu do zdanlivo tajomných myslí žien, ale mnohí muži nikdy nepochopia, prečo si ženy želajú kvety ako dary. Zatiaľ čo konkrétny dôvod milovania kvetinových darčekov sa môže líšiť od ženy k žene, existuje niekoľko univerzálnych dôvodov, prečo majú ženy z týchto jednorazových darov také príjemné pocity.

Každá zvláštna príležitosti, ako sú narodeniny, meniny, Deň žien či Valentín si zaslúži prekvapenie. Ak nie ste príliš dobrí vo vyberaní darčekov, nevadí. Stačí využiť donášku kvetov a prekvapiť svoju milovanú či už doma alebo v práci krásnou kyticou kvetov. Určite ocení  vaše úprimne gesto.

 

Kvetmi nemôžete nič pokaziť

Ak  napríklad vyberáte šperk alebo parfum, existuje šanca, že urobíte nesprávne rozhodnutie. Ale pokiaľ nie je alergická na konkrétny kvet alebo sa jej skutočne nepáči, s kvetinami nemôžete nič pokaziť. A samozrejme, vždy môžete požiadať kvetinárku o pomoc.

 

Poskytujú trvalú radosť

Ak žena dostane kvety, okamžite sa vyčarí na jej tvári úsmev. Ale ten pocit radosti trvá dlhšie ako jeden okamih! Po tom, čo žena dostala kvety, hľadá vhodnú vázu, do ktorej ich umiestni, naaranžuje, potom hľadá vhodnú miestnosť, kde jej budú kvety stále na očiach, aby jej radosť trvala čo najdlhšie. Potom si každý deň užíva kvety, ktoré pomaly, ale iste začínajú kvitnúť.

 

Farba hovorí veľa

Farby môžu byť veľmi silnými nástrojmi na vyjadrenie vašich pocitov a červená je silná farba. Táto farba extrémov reprezentuje lásku, vášeň a zvádzanie. Vo floriografii alebo v jazyku kvetín symbolizovali červené ruže romantiku, datujúcu sa až do viktoriánskej éry. Preto elegantná kytica ruží  od manžela poteší každú jednu ženu.

 

Kvety pre mamu

Keď je Deň matiek hneď za rohom, veľa detí sa pýta, čo kúpiť svojim matkám. Nerobte to pre seba príliš ťažké a prekvapte ju peknou kyticou! Kvety vždy robia ženy šťastnými. Čo ak ste jej ju dali aj minulý rok? Na tom nezáleží. Koniec koncov, každá kytica je jedinečná.

Súvisiace príspevky