Až pol miliónov slovenských mužov trápia problémy s erekciou. Ak je teda medzi nimi aj váš priateľ, partner či manžel, rozhodne v tom nie ste sami. Erekciu muži nedostali darom ako automatickú telesnú funkciu, ktorá bez porúch frčí po celý život. Erektilná dysfunkcia je pomerne častou, ale vo väčšine prípadov sa dá tento problém riešiť.

Kde sa berú problémy s erekciou?

Problémy s erekciou, alebo presnejšie erektilná dysfunkcia, obvykle nie je chorobou samou o sebe, ale je dôsledkom iných problémov. V dnešnej dobe býva príčinou hlavne stres, nadváha, nadmerná konzumácia alkoholu, ale aj fajčenie. Na erekciu môžu negatívne vplývať tiež niektoré lieky

Pokiaľ hovoríme o problémoch s erekciou, nejde vždy len o neschopnosť s erekciou ako takou. Problémy sa môžu prejaviť aj znížením libida, alebo predčasnou ejakuláciou.

Problémy s erekciou majú riešenie

Samozrejmosťou by mala byť snaha o zmenu životného štýlu. Dôležité je predovšetkým vyhnúť sa škodlivým návykom. Cigarety a fajčenie zužujú cievy a zhoršujú v nich prietok. Nevhodná strava a s ňou spojená obezita je spojená so zvýšeným cholesterolom, ktorý taktiež upcháva cievy. Nepriateľom obehového systému je aj alkohol. Pokiaľ sa dostane muž až do stavu, že musí užívať lieky na zníženie cholesterolu a vysoký tlak, obvykle sa to veľmi rýchlo prejaví poruchami erekcie. K postupnému zlepšeniu erekcie pomáha pohyb, ale aj vhodný doplnok stravy, akým je Merlix Perfektum.

Pohyb je pre erekciu učinený zázrak

Vďaka pohybu pri rôznych športových činnostiach sa zlepšuje krvný obeh. Zlepšuje sa stav ciev a telo tiež vyplavuje endorfíny, ktoré majú pozitívy vplyv aj na erekciu.

A čo čakať od doplnku stravy Merlix Perfektum?

Hodí sa pri problémoch s erekciou, predčasnou ejakuláciou, keď je potrebné zvýšiť libido a je vhodný aj pri liečbe prostaty. Odporučte svojmu partnerovi tento doplnok stravy a skúste mu pomôcť aj so zmenou životného štýlu. Vo dvojici to vždy ide lepšie.

Súvisiace príspevky