Tak ako v oblečení, aj pri výbere parfumov nás mnohokrát ovplyvní ročné obdobie, nálada alebo počasie. Niektorá vôňa je našou obľúbenou stálicou, čas od času ale príde doba na vyskúšanie niečoho nového. Práve na leto si potom kupujeme, často ovplyvnení slnkom a dovolenku, nové vône, do ktorých sa zamilujeme. Toto leto stavte na niche parfumy.

Čím sa niche parfumy líšia od tých ostatných? Svoju jedinečnosťou. Sú originálne a zvýrazňujú individualitu, preto nie sú pre každého. Nenájdete v nich vplyv módy, stredného prúdu alebo aktuálnych trendov, sú skrátka svoje. Niche parfumy majú dlhoročnú tradíciu, vyrábajú sa ručne a vyznačujú sa exkluzivitou a vysokou kvalitou. K ich výrobe podľa tradícií parfeumerského remeslá sa používajú tie najkvalitnejšie a najvzácnejšie ingrediencie a receptúry niche parfumov sú často rodinným tajomstvom. Poodhaľte jeho rúško napríklad s dámskou vôňou White Patchouli z dielne Tom Ford. Optimistická vôňa pačuli, jazmínu, ruží a bergamotu zamotá hlavu nielen vám. Celý deň sa budete radostne usmievať. Menej žiarivá, ale o to viac temná, je pánska vôňa Tom Ford Noir, ktorá pripomína hlbokú noc. Dokonalá súhra bergamotu, fialky, korenia, bylín a korenín je podporená zjemňujúcimi tónmi vanilky a ambry. V bežnom dni len jemne naznačuje udalosti nadchádzajúcich nocí a s príchodom večera jej nositeľ bez problémov očarí nežné pohlavie. Novinkou od Tom Ford je potom unisex vôňa Vanille Fatale vhodná pre ženy aj mužov. Sladkú vanilku dopĺňajú drevité tóny a dráždivé korenia a neodolá jej ani jeden z páru. Niche parfumy v podaní Tom Ford vás prenesú do sveta luxusu a dokonalých vôní.

Buďte nároční, buďte svoji a leto si užite v znamení dokonalosti. Nielen parfumy Tom Ford, ale mnoho niche parfumov zvučných značiek za príjemné ceny nájdete na www.parfemy-elnino.cz

Súvisiace príspevky