Stále ešte nemáte všetky vianočné darčeky? Darujte zdravie a krásu v jednom – to vie ponúknuť prírodná kozmetika. Zaujímavou značkou je Hristina.

Hristina je veľmi známa cenená značka bulharskej 100% prírodnej kozmetiky. Môže sa pochváliť dlhou históriou a unikátnymi technológiami, ktoré dokážu navzájom miešať vodu a čisté prírodné oleje, maslá a bylinné extrakty. Pri dodržaní správnej teploty a rýchlosti miešania vzniká homogénny produkt, ktorý dokáže svojou konzistenciou konkurovať i chemickou cestou vyrábanej konvenčnej kozmetika. Na rozdiel od nej však našej pokožke prináša úžasné benefity priamo z prírody, a to bez jedinej kvapky chémie.

Táto aj vo svete cenená kozmetika ponúka až prekvapivo širokú škálu produktov pre telo, pleť, vlasy, ústa a pery, na pranie a čistenie, nechýbajú produkty pre maminky a deti, a taktiež pre mužov. V sortimente nájdeme aj liečivé bylinné čaje.

 

Hristina – to je voňavý a zdravý darček pre vašich blízkych

Prírodná kozmetika Hristina je unikátna svojimi účinkami, ale i vôňami. Kombinácia týchto benefitov nechýba ani v darčekových balíčkoch. Tieto kozmetické darčekové sady obsahujú vždy sety kozmetiky v jednej vôni: kokosového mlieka, ľadového mochita, bielej ruže, čokoládových sušienok, černíc, jahodovej peny, čerstvej oranžády, vanilkovej zmrzliny, šťavnatého melónu, hroznovej šťavy, jogurtu s ananásom, bulharskej ruže, bulharského jogurtu, melónového mliečneho šejku, čerešňovej tortičky či malinového keksíku. Medzi produktami sú telové mlieko, prírodný sprchovací gél na vlasy, prírodný telový peeling z morskej soli a krém a ruky a chodidlá.

 

Chcete venovať darček, ktorý rozžiari? Venujte kozmetiku so zlatom

Prírodná kozmetika Hristina ponúka aj produkty obohatené o koloidné zlato. Tieto mikročiastočky zlata nie sú ľudským okom viditeľné, ale majú pozitívny vplyv na pleť. Malé čiastočky na seba dokážu viazať vodu a udržujú tak pokožku hydratovanú a bez vrások. Podporujú mikrocirkuláciu a majú tiež antioxidačné účinky. Pleť je vďaka kozmetike so zlatom zdravá, pružná, žiari, je hydratovaná a omladená. Luxusná kozmetika so zlatom je ďalším skvelým darčekom pod vianočný stromček.

Súvisiace príspevky