Aj keď si radi čítame o rôznych štýloch líčenia, sledujeme blogerky, ktoré nám ho naživo predvádzajú, nakoniec najviac parády urobíme prirodzeným vzhľadom. To však rozhodne neznamená, že by sme sa nemali líčiť. Potrebujeme len vedieť, ako s make-upom pracovať a hlavne čarovať. Tak, aby si nikto nevšimol, že sme si ku kráse pomohli. A klasické výrazné líčenie si potom necháme na rôzne slávnostnejšie príležitosti.

 

Kvalitný make-up je základ každodennej starostlivosti o pleť

Naša pleť rozhodne nie je dokonalou. Obsahuje rôzne fliačiky, pigmentové škvrny, jazvičky, niekedy akné. Všetky tieto nedokonalosti potrebujeme schovať a odtieň pleti zjednotiť. Výborným je BH make-up. Ponúka sa v mnohých odtieňoch, takže si ľahko vyberú ženy s porcelánovobielou pleťou, ale aj hnedé krásky. Tento ľahučký make-up bez parfumácie poskytuje ľahučké krytie a tónovanie, ale aj silné krytie pri problematickej pleti.

 

Keď chcete od make-upu viac

Niektoré make-upy však poskytujú taktiež celodennú starostlivosť pre našu pleť. BH Studio PRO HD Make-up je produkt so stredne krycou schopnosťou, ktorý však pleť súčasne hydratuje a vyživuje. Taktiež on sa predáva v celej škále veľmi prirodzených telových odtieňov.

 

Make-up k tvarovaniu pleti

Pomocou make-upu však dokážeme našu tvár aj modelovať. Nepáči sa vám vaša vystupujúca brada? Alebo príliš okrúhla tvár? To všetko sa dá opticky zmeniť pomocou make-upu. Ideálna je make-up paletka, ktorá umožňuje miešať odtieň podľa potreby a tvár tak pomocou rôznych odtieňov modelovať. Profi BH Foundation&Concealer Paleta obsahuje krémové make-upy, ktoré sa dajú používať aj ako korektor. Make-up má perfektné krytie, jednotlivé farby sa dajú vrstviť na seba. Ako s make-upom pracovať nájdete priamo na stránkach Deliashop, kde si tento, aj predchádzajúce druhy make-upu môžete zakúpiť.

Súvisiace príspevky